İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

nakliye fiyatları hakkında bilgisi olan var mı?

tetal

1
İyinet Üyesi
Reaction score
20
ankaradan istanbula taşıncam bir fiyatları öğreneyim dedim.
taşınacak eşyalar:
baza ile yatak,
ufak bir masa,
2 koltuk bir çekyat,
sehpalar,
3 sandalye
buzdolabı ve çamaşır makinesi,
ve ıvır zıvırın olduğu yaklaşık 15-20 koli
tam lokasyon vermek gerekirse kızılaydan cihangire yaklaşık bir fiyat tahmini veya tanıdığınız ankaralı nakliyeci varsa fiyat sorabilirmisiniz?
bu arada eşyalar 2 kat merdivenden indirilip, 5 kat merdivenle çıkılacak.
şimdiden teşekkürler.

bilgi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
171
400TL ila 1500TL arası uçan fiyatlar.
Hatta; oha, çüş veya ben bunları sıfır alsam daha ucuza gelir de diyebilirsiniz.

PutTLD

0
İyinet Üyesi
Reaction score
13
Merhaba

2-3 yılda bir taşınan biri olarak, ankara - istanbul arası en az 600-750 arası(en kalitesiz firma)

Orta seviye firma ile 1000-1250 tl arası, Horoz gibi firmalar ile 1500-2000 tl gibi fiyata...

7 den fazla taşınmış biri olarak tavsiyem çok ucuza kaçmamanızdır, 2 sene önce istanbuldan bursaya taşındığımızda ucuz firmalarla taşınmıştık çamaşır makinamız ve buzdolabımız çalışmaz hale geldi ek olarak bir kaç parça eşyamızda kaş göz arasında ortadan yok oldu :)

İyi geceler
Egemen

ReferXchange

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ankaradan istanbula taşıncam bir fiyatları öğreneyim dedim.
taşınacak eşyalar:
baza ile yatak,
ufak bir masa,
2 koltuk bir çekyat,
sehpalar,
3 sandalye
buzdolabı ve çamaşır makinesi,
ve ıvır zıvırın olduğu yaklaşık 15-20 koli
tam lokasyon vermek gerekirse kızılaydan cihangire yaklaşık bir fiyat tahmini veya tanıdığınız ankaralı nakliyeci varsa fiyat sorabilirmisiniz?
bu arada eşyalar 2 kat merdivenden indirilip, 5 kat merdivenle çıkılacak.
şimdiden teşekkürler.

lan geldin gidiyorsun, bi son selam verilmez mi?

hayırlı yolculuklar bu arada ne yaptın bitti mi okul ne alemdesin, bi görüşelim..

ben yaman nakliyat (eryaman) ile bir ay önce evimi taşıttım, yardımcı olacaklarını ve makul bir şekilde taşıyacaklarını düşünüyorum, iletişim bilgilerine ulaşamazsan görüşelim..

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5