İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

name.com hakkında bir sorun

biRtuRk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arkadaşlar merhaba;

Bugün name.com panelime girdiğim de 4 adet domainde bu uyarıyı aldım bunun ne anlama geldiğini bilen varmı. sanırım whois bilgileri ile ilgili birşey soruyorlar ama düzenlememe rağmen uyarı kalkmadı.

28qp10.jpg

rainmaks

1
İyinet Üyesi
Reaction score
0
uyarı gibi durmuyor ama whois bilgileri gizlilik ayarıdır bu.

GreeNEyeS

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
27
O her domainin altında çıkar, eğer off olursa domain whois bilgilerin görünmez.
On olursa whois bilgilerin görünür.

GreeNEyeS

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
27
Name.com dan domain alırken Kupon: ( FREEWHOIS ) kodunu kullanırsan 1.99 $ olan fiyat ücretsiz olarak kullanırsın.

biRtuRk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
sorun orada zaten her domainde o uyarı yok. Kupon ile alakalı da değil. Yabancı sitelere baktım anladığım kadarı ile ya backoder yapılmış domain, yada teklif verilmiş whois bilgilerinizi açık yapın gibi diyor.

GreeNEyeS

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
27
sorun orada zaten her domainde o uyarı yok. Kupon ile alakalı da değil. Yabancı sitelere baktım anladığım kadarı ile ya backoder yapılmış domain, yada teklif verilmiş whois bilgilerinizi açık yapın gibi diyor.

Benim üç domainimdede gösteriyor.

biRtuRk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
şimdi bir domain kayıt ederken, orada onaylama sayfasında whois bilgileri için special (özel) whois bilgileri adı altında 1.99$ ödeme isteniyor. Sanırım whois bilgileri için para istiyorlar.

GreeNEyeS

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
27
şimdi bir domain kayıt ederken, orada onaylama sayfasında whois bilgileri için special (özel) whois bilgileri adı altında 1.99$ ödeme isteniyor. Sanırım whois bilgileri için para istiyorlar.

Yeni bir domainimi uzattım geçen gün ve whois de bedava aldım Kupon sayesinde ( FREEWHOIS ) şimdi o domainimdede gösteriyor bunu.

Otomatik Fatura için Fatura profil bilgisi oluşturmasını istiyor sizden.

------------------------------------------------------------------
Otomatik Fatura

Bizim Otomatik Fatura Engine (ABE) kullanmak için hesabınızı ayarlayabilirsiniz. ABE otomatik olarak önce boşaltıldığı hesabınızdaki tüm ürünlerini yenilemeye çalışır. Amacıyla ABE size oluşturmalı ve aktif bir varsayılan ödeme profili korumak kullanmak.

Şu anda bir varsayılan ödeme profil yok. Oluşturabilir ve varsayılan bir ödeme profil aşağıdaki kurulum.

--------------------------------------------------------------------

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5