İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Namebilisim.Com Kazıkladılar + Fırça Attılar

mathiaxbars

0
İyinet Üyesi
Reaction score
122
Hahaahha ne güldüm yaa :D:D:D Adam 2 yıl önceki konuyu hortlatıyor yazdığı da yolun başındayız sitemizi açıcaz yakında :D

namebilisim

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
namebilisim

Arkadaşlar ben name olarak bakmadım NA & ME diye düşündüm boştu aldım araştırmadım domainin geçmişini. Freelens çalışan bi gruptuk şimdi şirketleşiyoruz daha önce webde kendimize yaptığımız bi sitemiz yoktu o yüzden yeni bi başlangıç yapıyoruz. Yeni kuruluyoruz eskisiyle bi alakamız yok bunu anlatmaya çalışıyorum joomlo falan filan denmiş asp.net üzerinde çalışıyoruz ve veri tabanı olarakta MSQL kullanıyoruz yani çakma site satma derdinde değiliz bi kazıklama söz konusuda olamaz sistemli çalışan bi yapımız var bunu web dede devam ettireceğiz. Şuan site daha demo aşamasında yakında yayına girecek içeriğine aldanmayın. Eski namebilisim.com u bilibde yazı yazanlar göreceklerdirki tasarımda farklıdır. Kapanmış bi şirketi tekrar açmıyorum sıfırdan şirket yaratıyorum ismiminde arkasında durmak istiyorum bu yüzden lütfen yalan söylüyomuşum gibi cümleler kullanmayınız.

mathiaxbars

0
İyinet Üyesi
Reaction score
122
Dostum şirket bilgilerini şirket ortaklarının isimlerini at yönetime madem yenisin kaldırsınlar konuyu ;) Öle bi domian almışsınki , hiç mi bakmazsın geçmişine googledan

zubar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
23
domain konusunda isimtescil ihs natro markum host konusunda da hostgator yetiyor bana.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi