İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Namedrive - Parking Sistemi

favorites

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
namedrive da 6 aylık hesabım var. en son geçen ay baktım : 24 dolar vardı. 6 ayda. 1 haftada 250 aldıysan çok iyi..Türk clicklerine vermiyor da o yüzden sordum. hiç beğenmediğim sponsorlardan biriydi:)

A

Airborne

Misafir
Benim traffic Almanya - Avusturya
Türk Ip lerine eskiden cok iyi veriyordu. Bir gün bana bir mail geldi. Bu hitin kaynagi nedir diye. Bende söyledim. O günden beri Türk ip lerinin tiklamalari azaldi. :)
Alman tiklamlarini biliyorum 0,10 ile 0,50$ arasi

favorites

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
ah tamam o zaman normal tabi
çünkü ben türk clickleri yolluyordum
bu konuyu görünce hesaba bağlanayım dedim
aralık 2005 ten bu yana : 270 click : 14 dolar birikmiş
onuda onlara bağışlayayım :D

culpable

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Airborne' Alıntı:
Yine bir Parking Sistesi daha. Ödeme aldim. Sayfalari mükemmel. 1 hafta icinde 253,43$ yapma firsatim oldu. PayPal a ödüyor. Ödemenin resmi asagida.

http://img101.imagevenue.com/img.php?loc=loc116&image=38214_namedrive.JPG

Türk Ip lerini kabul ediyor.

Asagidaki adresten üye olursaniz sevinirim.

http://www.namedrive.com

Ilgilenen arkadaslara tesekkürler. Bu kiyagimida unutmazsiniz artik ;)
tesekkurler
odemeleri ne zaman yapiyorlar digerleri gibi ay bittikten sonra 5-10 gun icindemi yapiyorlar yoksa daha uzun suremi ??
birde bunlar istatistikleri tutarken ayin 15inden 15 inemi olarak hesabliyorlar (hesap kesimi ayin 30mu 15 imi ?)?

Sanitarium

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ben ilk kullandığım ay bayaa güzel para almıştım çok yüksek oranlar veriyodu, 2. ay 0.01$ a düşürdü adamlar tıklamayı :D Bank Wire seçeneğide olması güzeldi ama fazla uzun sürmedi benim için.

culpable

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
komikhane' Alıntı:
1765 tıklamaya içerde 0,01 $ ım var türk ip leri para etmiyor.
Dupeduz caliyorlar
Tiklamalarin icinde turk tiklamasi yok
27sinde 70$
28 inde 65 $ dan simdi baktigimda Kalan 2 ser $
ulke oranlarina bakildiginda sadec EU dan 900 tik Var eu tiklamalarinida kabul etmiyorlar herhalde :)
USa tiklamalari da asagi yukari 300 civarinda

komikhane

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
evet dediğin gibi günden güne azalıyor. benimde önce 70 $ dı son baktığımda 0,01 kalmıştı. :D

culpable

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
komikhane' Alıntı:
evet dediğin gibi günden güne azalıyor. benimde önce 70 $ dı son baktığımda 0,01 kalmıştı.
TR trafigi olsa amenna diyecegimde saten 900 click eu dan var sirf ve gitlerin nerden geldiklerine kendi sayfalarinda baktigimda bile %70 USA UK EU
maile cevab yazmis google bize ne oduyorsa bizde 48 saat sonra ona gore ucretleri yeniliyoruz diye
bende kisaca 48 saat sonra hirsizlik yapiyorum desen daha iyi olur diye cvp attim :)
Airborne sen bu sistemde 250$ burda yapabiliyorsan goldkeyde afternic de rahatlikla 10bin$ ustu yapman lazim burayi neden kullaniyorsun onu anlamis degilim ??

A

Airborne

Misafir
Ben Namedrive in kurucu ile bir alman forumunda yazistim. Bunlar google i kullandiklari icin arama motorlarindan hit gelirse yüksek verildigini söyledi. Acikcasi ne yapacaklarini sasirdi bunlar.

webmasterrifo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Herhalde kendi bütçelerine göre günlük ayar çekiyorlar verecekleri miktarlara.
"dur suradan bir 50 dolar sileyim.... ooooo sundan da 100 dolar sileyim" misali.... Neye göre sildiklerini kimse bilmiyor ama hergün ayar çekiyorlar biriken miktarlara

A

Airborne

Misafir
Bunlarin sagi solu belli olmuyor. Popunder diye de birsey cikardilar simdi

WaffenSS

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Kullanmaya değmez bi sistem. Bi gün de 10$ ım birikti ertesi gün baktım 50 centten aşağı bişi kalmış.

XR9

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Hala kullanan varmı, türk ip'lerinde bi değişikli oldumu :)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5