İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Namerde Inat Mert Olun

T

themaniac

Misafir
Icimden geldi yazmak istedim. ilk defa bu kadar kisa kesicem belkide, normalde uzatirim lafi.

Bu internet aleminde inanin cok namert gordum, cok uc kagitci sahtekar gordum, cok dolandirildim da ama hamdolsun hic dolandiran olmadik. kac kere de bu islerden bu gozunu para hirsi burumusler yuzunden birakmayi dusundum ama her seferinde ben gidersem o bu giderse, meydan bu cakallara kalir diye dusundum ve her seferinde

NAMERDE INAT MERT OL dedim kendime ve size de diyorum. bazen bunalirsiniz serefi olmayan insanlardan ama bu islere o zamanlar daha cok asilin ki onlara firsat kalmasin.

Loi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
44
Bunalma, başka yerlerde başına başka şeyler gelmiş olabilir, gördüğün gibi iyinet adil davrandı sonuç ortada.

Oğuz

2
İyinet Üyesi
Reaction score
96
Evet bahsettiğin gibi bende çok dolandırıcı , çok sahte işler çeviren insanlar gördüm.

Ayrıca bizlere verdiğin öneri için teşekkürler..

T

themaniac

Misafir
Bunalma, başka yerlerde başına başka şeyler gelmiş olabilir, gördüğün gibi iyinet adil davrandı sonuç ortada.

oyle Loi. insanin ismine leke surmek internet aleminde cok kolay. bir konu acarak yapabiliyorsun yani bunu. Ama malesef camur at izi kalsin mantiginda insanlar ellerinden geleni yapiyorlar. Cok sukur iyinet'teki arkadaslar gayet olgunlukla isin ozunu kavramaya calisarak adil hukum vermeye calistilar ve benim herhangi bir sucum olmadigini gorduler.
ama sadece bu degil bir cok seyden hissettiklerimdi bunlar. onlara inat buradayiz

Evet bahsettiğin gibi bende çok dolandırıcı , çok sahte işler çeviren insanlar gördüm.
Ayrıca bizlere verdiğin öneri için teşekkürler..

eyvallah oguz kardesim. Biz ne kadar cok olursak, oylelerinin sayisi da o derece azalacaktir.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5