İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Napıyor bu iş Bank?

emirx

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşlar iş bank hesabımdan para çekmiş ne için acaba?
05/01/07 -1.36 31.08 2006,YILLIK ISL MAS 28.57 + %5 BSMV DIR BN:****-00000***
05/01/07 -27.24 32.44 2006,YILLIK ISL MAS 28.57 + %5 BSMV DIR BN:****-00000***

Senol

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
1
yıllık masraf diye acıklamada belirtilmiş zaden :)

M

MerKuR

Misafir
tum bankalarda cekiliyo bankamatik kartı parası işlem parası olarak kesilmekte.
ama senin bankan biraz fazla cekmiş.

emirx

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Evet abi niye bu kadar fazla çekmişler işbank kartı olan arkadaşlar sizde durum nedir?

senolcan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Her yıl kesiliyor Yıllık İşlem Masrafı adı altında.
Eğer öğrenci isen öğrenci belgeni şubene götürürsen kesilen miktar iade ediliyor tekrar hesabına.

cumalee

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
İşbank cok kazıkcı abi calısılmaz o bankayla ya.Allahın kazıkcıları hic sevmiyorum o bankayı gidince saatlerce sıra beklersin bir işlem icin.

T3chn0

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
2 ocak 60 ytl çektiler içim yanıyo içim.....

senolcan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Adamlar kırıyor parayı valla... Yeni yılın gelmesine en çok bankalar seviniyor sanırım...

S

serkanus

Misafir
öğrenci belgenizi fakslayın para geri yatırılır şubeden.
Türkiye İş Bankası'ndan yıllık masraftan kurtulmak için bazı yollar var ki çoğumuz öğrenciyiz belgenizi verirseniz geri yatırırlar. ben 5 yıldır kullanıyorum tek kuruş ödemedim. gerekirse isbank.com.tr den iletişim formunu doldurun.

drstranger

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bunların yıllık işlem masrafları batsın!!! 3 kurus kazanıyoruz konuyorlar üzerine..
hey allam ya.. bende de öğrenci kartı var.. gecen yıl itiraz ettim 1 hafta uğraştırmıslardı bidaha olmaz dediler. Bi baktım beynimden vurulmusa dondum..

ykbden de atmde kartımı kopyalamıslar aman dikkat edin beyler atmye kart sokarken, onu da dun ogrendim ne yazık ki oradan da 60 lira zararım var... banka zararınızı tazmin edicez dedi ama bekliyos bakalım. İşin en sinir yanı dolandırıcı her kimse erkan diye birinden bana para yollayı parayı öle çekmiş 770 lira önce bi de benden banka olay kapansın diye bunu istiyodu... İtiraz ettik baktık ki biz de mağduruz.

Abi kime guvenecez bilmiyom artık!!!

1 gunde 90 lira kül oldu. Walla küplere binmiş vaziyetteyim. Yıllık işlem harcı diye 30 lira çeken işbankasınında, atmelerinde güvenlik onlemi almayan ykb nininde allah ...... versin !!!

otistiq

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bendende 30 ytl kesmişlerdi.. sorduğumda 2007 yılı için dediler.. Sustuö :)

KamU

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
benden 28 ytl aldılar hesabı acarken ogrencı belgenı getırırsen ıslem ucretı alınmaz demıslerdı ıhmal işte bir arkadas ogr belgenı goturursen ıade edılıyor demıs bu tecrube ile soylenmış sozmudur yoksa bırınden mi duydunuz

omerucan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ufak bir otomatik ödeme emri verirseniz kesinti yapmaz

D

Dot Net

Misafir
akbankta çalışıyorum.
yılda 2 defa yıllık işlem masrafı kesiyoruz.
1. taksit 30 ytl ve 2. taksit de 30 ytl. toplam 60 ytl. tabı değişik tipteki hesaplarda rakam değişiyor. 19-30 ytl arası.
öğrencıler de ındırım sözkonusu onlar 15 lira ödüyorlar. ancak diğer bankalardakı gıbı gerı ödeme yok sanıyorum.daha bugun konusuldu bi işlem için.

ancak arkadaşın dediği gibi 3 otomatik ödeme emrı verırsenız (akbank için 3) masraf kesmiyor.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5