İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Naptın be gugıll

tolgahat

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Yau bendemi problem var yoksa gugııl da mı ?

daha dun 2 bin kusur sonuc bulundu derken sımdı milyondan bahsediyo olamaz kardesim ?

Nedir sizce bu bilen varmı ?

go.jpg

FB-DeViL

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
chemeng' Alıntı:
senin verdiğin link indeksli sayfa sayısı. duygusuz.com kelimesini aratınca çıkan sonuçlardan bahsediyor.

"duygusuz.com" için yaklaşık 821 sonuçtan 1 - 10 arası sonuçlar (0,09 saniye)

olarak gözüküyor bende.

birader onada baktım ben

35 milyon göremedim

tolgahat

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Şuanki aramamda da çıkan sonuç: "duygusuz.com" için yaklaşık 821 sonuçtan 1 - 10 arası sonuçlar (0,13 saniye)

Bende garipliği göstermek için açtım konuyu Neden acaba diye +

SaintOne ayıp ettin gerçekten. rekalm yapacak yer kalmadı da sürekli beğeni ile takip ettiğim bu foruma mı reklam yapacam ?

D

devrimergin

Misafir
Arkadaşlar google bazen bu şekilde saçmalayabiliyor bir sitem için 46.000 sonuç buluyor sanra bakıyorum 12.000 diyor

tolgahat

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bende ondan bahsettim işte. Bişey sorayım bide. Bildiğimiz üzere gugıl ın birçok datacenter'i var. Peki ben 111.11.11.12 IP sinden bir arama yaptım ve atıyorum 122 nci datacenter'da sorguladı. ertesi gün başka datacenter'da sorguluyor. gugıl bu kararı nerden veriyor ? tombalamı çekiyor ?

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi