İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Nasıl hızlı bir yanıt alırım ? -Zalım Oy Adsense :(

Bal

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Eski konu ..

HESABI ALDIM 1 SENE OLACAK NEREDEYSE :)

FireLord

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
Hemen Başvuru yapmayın ayrıca tr.gg den başvuru yaparsanız kabul edilmesi çok zor olur ama önce sitenizi bi doldurun sonra başvurun...

Bal

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Hemen Başvuru yapmayın ayrıca tr.gg den başvuru yaparsanız kabul edilmesi çok zor olur ama önce sitenizi bi doldurun sonra başvurun...

yok yok tr.gg'den başvurmadım com'lu sitemden başvurdum ve daha nice blogspot siteleri hemde 10.20 sayfalık değil yav :D 150-200 sayfa yapıp başvurdum hala yanıt yok :(

z08g

0
İyinet Üyesi
Reaction score
16
siteyi açtıktan ne kadar süre sonra başvuru yaptınız acaba, yani siteyi açtınız 200 sayfayı 1 haftada yapıp başvuru yapmadınız inş... birde içerik sırf copy/paste şeklindeyse eğer veya safi video/resim şeklinde ise kabul etmeyebilirler..

birde bunun dışında başvurunuzu nl,gr,ru gibi google adsense sitelerinden de yapmayı deneyin bi, tabi yabancı içerikli sitelerinizde varsa..

son olarak bir tanıdığnızın onaylı adsense sitesi varsa, o siteden google reklamlarını kaldırmasını söyleyin. ve o siteyi ref göstererek başvuru yapın..

FireLord

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
siteyi açtıktan ne kadar süre sonra başvuru yaptınız acaba, yani siteyi açtınız 200 sayfayı 1 haftada yapıp başvuru yapmadınız inş... birde içerik sırf copy/paste şeklindeyse eğer veya safi video/resim şeklinde ise kabul etmeyebilirler..

birde bunun dışında başvurunuzu nl,gr,ru gibi google adsense sitelerinden de yapmayı deneyin bi, tabi yabancı içerikli sitelerinizde varsa..

son olarak bir tanıdığnızın onaylı adsense sitesi varsa, o siteden google reklamlarını kaldırmasını söyleyin. ve o siteyi ref göstererek başvuru yapın..

zaten onaylı adsense hesabı varsa tekrar hesap açmasına gerek yok o reklamları sitesine koyar...

z08g

0
İyinet Üyesi
Reaction score
16
zaten onaylı adsense hesabı varsa tekrar hesap açmasına gerek yok o reklamları sitesine koyar...

benim kast ettiğim tanıdığı bir arkadaşının, onaylı bir adsense sitesi var ise.. arkadaşından rica edip adsense reklamlarını kaldırması ve o siteyi ref göstererek başvuru yapması idi.. sanırım yanlış anlaşıldı..

Bal

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2

yok kardeş o 200 sayfalık olan site zaten 8 aydır açıktı ama içerği 2 ay önce girdim ve girdikten 3 hafta sonra başvurmuştum zaten ondan cevap alma gibi umudu kestim :( maalesef tanıdığım tek bir kişi bile yok hatta çevremde sitelerle ilgilenen yok... Aama o sitemin içeriğini girdikten yanlış hatırlamıyorsam 1-2 hafta sonra başvurmuştum ama hiçbir yanıt yok :) Birde sanırsam o süreyle pek alakası yok çünkü daha önce okuğum makalelerde hemen 10 özgüm içerik girip başuru yapma yöntemleriyle hesap alanlar vardı maalesef o banada tutmadı ne bahtsız adamım yav..Son olarak ingilizce özgün şehir tanıtım sitesi açacağım .com uzantılı onlan başvuracağım 3-4 haftaya,yantın için çok teşekkür ederim yardım etmek isteyişin bile yeter :)

Bal

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
1 günlük tr.gg sitesiyle başvurmuştum aynı gün içinde adsense hesabım onaylanmıştı...

1 günlük tr.gg sitesi mi ? Tr.gg en az 2 haftada indeksleniyor ayrıca tepede 728x90 reklam + tek sefer açılan zorunlu popup nasıl kabul etti yav :D kardeş o sitenin adresini yazarmısın veya pm atarmısın içeriğini görmek istiyorum fikir oluşması bakımından :)

tubiletta

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
domaine geçince siteyi sildim...
bilmiyorum nasıl kabul edildiğini ama şu an iki sitede kullanıyorum adsense hesabımı...

FireLord

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
Arkadaşım Bak Google Den Arattım KemalSunalFilmVideo.Com Diye Siten Google De bile yok ! Sandboxa falanmı düştün sen ? ayrıca film sitesi olduğu için kabul edilmemesi normal bişey.

Bal

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Arkadaşım Bak Google Den Arattım KemalSunalFilmVideo.Com Diye Siten Google De bile yok ! Sandboxa falanmı düştün sen ? ayrıca film sitesi olduğu için kabul edilmemesi normal bişey.

kendindemisin kardeş ? sitem ve google'daki indexleri ; http://www.google.com.tr/search?hl=...unalfilmvideo.com&aq=f&aqi=&aql=&oq=&gs_rfai= ,
sitem kemal sunal videoları izle'de 1. sayfada,kemal sunal filmleri aramasında 2. sayfada.ayrıca ortalıkta bir sürü film sitesi var adsense kullanan.
örn :http://www.kemalsunalfilmleri.com/ , http://www.kemalsunalizle.net/, http://www.kemalsunalfilmleri.net/ ve daha nicesi ..

pek anlamadan konuya dalmışın gibi , neyse bir tavsiyen varsa adsense hakkında verirsen iyi olur :D

Daylight_

0
İyinet Üyesi
Reaction score
14
Bugun de ben başvurucam bakalım:p Sırf senin bu topic yüzünden acaip geriliyorum .Adsense benide kabul etmeyecek diye :( Yanlız bende senden önce hesabımı alırsam kapa dükkanı git arkadaşım:D

Bal

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Bugun de ben başvurucam bakalım:p Sırf senin bu topic yüzünden acaip geriliyorum .Adsense benide kabul etmeyecek diye :( Yanlız bende senden önce hesabımı alırsam kapa dükkanı git arkadaşım:D

hehehe :D bakalım hadi hayırlısı biliyosun google amca biraz şansada bakar :D ben bahtsızımdır :D alırsan söyle kapayım dükkanı :D

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi