İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Nasıl Onay Alıcam ?

sakay444

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Hepinize bol kazançlar öncelikle , ben adsense den kazanmak için çok çabaladım , çabalıyorum da. hergün konu ekliyorum , makale yazıyorum vs.

Site adresi : eniyileri.info

Google Adsense den bir türlü hesap alamıyorum , tavsiyeleriniz nedir?

sakay444

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bu dediğiniz şey neoluyor ? Otomatik hit siteleri mi ?

KaLpSiZ_

0
Yasakli Uye
Reaction score
1
aynen onlar hocam. sayacınızdaki hitlerin hepsi orlardan mesela

sakay444

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ama Google de yükselmem gerekiyor , nasıl yükselicem peki ?
Ve site çok basit normal bir blog sitesi nasıl özelleştirebilirim , farklı yapabilirim

KaLpSiZ_

0
Yasakli Uye
Reaction score
1
Sizce o oto hit siteleri sizi yükseltir mi hocam? Madem yükseltir biz neden seoya backlinke dizine imlemeye para veriyoruz bizde üye olalım bizde yükselelim:) O sitelerin yararı yok zararı var. Bunu her yerde herkes bas bas bağırıp söyluyor artık anlayın.
En kötüsü .org uzantılı bi domain alarak içerisine wordpress kurup çok güzel içerikte site ortaya çıkarabilirsiniz. Günlük 4-5 konu ekleme ilede sitenizi Adsense kaydında zorlanmazsınız

FiRTiNa

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
daha gecen gunu bir arkadasıma bir domain verdim fikra cocuk basvurdu ve hemen onaylandı.domainlede alakası var .info uzantısı googlenın gozunde pek degerı yoktur.

sakay444

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Hadi ya , şimdi mi söylüyorsunuz . çok sağolun . bende günde10 20 konu ekliyorum ya ama hiçbirşey yok

ByWebmaster

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
daha gecen gunu bir arkadasıma bir domain verdim fikra cocuk basvurdu ve hemen onaylandı.domainlede alakası var .info uzantısı googlenın gozunde pek degerı yoktur.

Adsensenin domainle alakası yoktur. Siteniz düzgün ve sade bir şekilde tasarlarsanız ki ben size sitenizin bir giriş sayfasının olmasını öneririm. Şansınızın daha çok artacağını göreceksiniz. Ayrıca şunu da söyliyeyim düzgün bir mail adresiniz olsun.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5