İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Nasıl webmaster oldunuz?

peep

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
86
proxy, sahte ref ve clicktir valla google bunun yiyceni sanmam bilmekte bişe değiştirmez

batushaq

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
hepinizin hikayesi harika =)

benimde hikayem şu lisedeydim eve pc & net geldi ilk 3 ay sadece oyun oynadım daha download bile yapamıordum sora bana bi prog lasm oldu bi arkadaş forum önerdi girfim üyelik istio üye olana kdr canım çıktı =) neyse oldum prog u buldum ama indiremedim link kırık mış =) derken bi kaç gün forumu dolaştım öyle bi merak başladı bende kısa süre içinde o büyük forumda smodluğa kdr çıktım daha sonra site satıldı başka bi foruma geçtim ordada smod başladım eski ekliple beraber orda bi kelek yedik adamlar sırtıdmdan dünyanın parasını kazandı rekorlar alt üst ettim sonra bi dostumun forumundan adminlik teklifi geldi ordada takılı verdim bilas ama bu arada aşık olduğum bi kız vardı ona bi site yapmayı denedim günerimi aldı öğrenene kdr hazır kodlar fln filan
kendimi öle geliştirdim bilas
ailemize yeni biri katıldı kendisi eniştem olur oda bir webmaster bana bi site açtı al dedi n yaparsan yap şimdi sanırım bişiler yapabiliyorum

özetle anlattım biras kötü oldu =)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5