İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Nasıl Yapılıyor ??

crawler

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
hesap bilgilerimi özele attım , 2000$ gönderdiğinde havale formunu doldur. 3 iş günü içerisinde hazır olur :D

omerucan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkdaşlar bu olay bi kaç aydır var. Yabancı forumlarda google'ın test yaptığı ve henüz bu konuyla ilgili bi açıklama yapmadığı belirtiliyor. Ama reklam olmadığı kesin...

Alobar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arkadaşlar bu sitelerin baktıgım kadarıyla hepsinin trafigi yüksek siteler. yani google bunları yüksek hite sahip siteler için yapıyor. sizin extra yapacagınız bişeyle olacagı yok bence...

beceriksiz_acemi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
16
dalgamı geçiyorsunuz ? ne parası

Şurada bilgi paylaşıyorsunuz.En kralınız kim allah aşkına? ver parayı yapayımmış.Basitleşmeyin bu kadar.Bilmediğiniz şeyi nasıl ne şekilde yapacaksınız arkadaşlar ?

http://www.google.com/search?hl=en&lr=&q=radyo+deniz
ilk sıraya bakın ? bu msndede var burada da var. Olay aynı sitede botun hata ile 2 sayfayı aynı domain olarak görmesidir.Bu kadar basit bir şey ve açıkdır.Hepside kapanmaktadır.Bir artısı yokdur sizlere. Pr le alakası da yok sadece trafik hit yüksekliği.Arama sonuçlarında o siteden fazla sonuç çıkdığından dolayı öyle sonuç çıkar.ama sonrada azalır ve gittikçe yok olur.

VER PARA YAPAYIM . çok tuttum bu lafı.Millet para kazanmamnın ne kadar kolay yollarını bulmuş.Pes doğrusu.Ah babaaaaa oku oku diyeek zorla okuttun.Keşke foruma gir diyeydin... Yazık.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5