İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

natro.com .info 1 $

Holokost

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
turkticaret.net in bedava .info kampanyasına misilleme olarak natro.com da info 1 $ :)

BNR_infodomain.gif

S

SupRAdyN

Misafir
hayırlı olsun turkticaret.net e göre daha iyi en azından 1.4 ytl ye tum yetkileri alabilmek.

CyberTurk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Directi kampanyası bu 0,89 dolara directi den info domain kayıt edebiliyor bayiler heryerde buna benzer kampanya başlar.

SLiM_BoY

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
PayPal kabul eden, ucuza .info kayıt yapan neresi var peki ?

Teqin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
natro cok guzel bir şirket herkese tavsiye ederim 1$ butun hizmetleriyle beraber veriyor bence cok hos bir kampanya.

shape

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bende alıyım dedim 1 tane havale yaptım dün 22 civarlarında panelden bildirim yaptığım ve mail attığım halde daha onaylanmadı domain,18 saat geçti ortalama,maile cevapta yok...

dreamdesigner

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
natro gercekten cok hızlı ıslem yapıyor ama gecen gun karsılastıgımız bır sıkıntı yenı bır sıte yayaınlamak ıstedik fakat php uzantılarını html yapmamıza yarayacak bılesenın olmadıgını hatta yetkılı karmasık konustugunda yarım yamalak anladıgım kadarıyla lınux sunucu da bulunmuyor satıyorlar ama kendılerı kullanmıyor sanırım... pek bıs anlayamadık bu durumdan ve benı sasırttılar... not sunucu almak ısedıgımızda mysql vs yuklemelerınınde kendımızın yapamak zorunda oldugumuzu ogrendık :(

shape

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Valla ilginç bende hala bekliyorum birazdan arıcam 3 kuruşluk domain için arattırcaklar.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5