İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

natro.com'un hosting hizmeti nasıldır?

Aykırı

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
http://www.natro.com/webHosting/ bu adresteki Kurumsal Pro Plan paketini satın almak istiyorum ama daha önce hiç Natro çalışmadığımdan temkinli davranıyorum.
Sizce natro'dan almalımıyım. Daha önce natro ile çalışanlar mesaj yazarsa daha isabetli olur.
İyi forumlar

Mertcan'K

0
İyinet Üyesi
Reaction score
19
Bende hosting hizmeti aldım. Ancak hiç memnun olmadım, nedense aradığımı bulamadım. Bir kez daha düşünün diyebilirim.*-

Aykırı

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Tam olarak neyden memnun kalmadınız ve ne zaman önce kullandınız. Teknik desteğinden mi, kesinti mi fazlaydı?

-FoReX-

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Natro domain yönetimi konusunda çok çok iyidir bence Türkiye deki en iyi şirkettir işini profesyonel yapma konusunda.

Hostingler için kendilerine ait kontrol panellerini kullanıyorlar. Onun için fiyat ucuz gibi görünüyor. Ben Drupal denedim hostinglerinde hiç performanslı çalışmıyor ve vazgeçtim. Alıp deneyebilirsiniz. Sanırım ilk 10 günde yada 7 günde ücretinizi otomatik iade alabiliyorsunuz beğenmez iseniz.

Beğenmez iseniz geri alırsınız bende aldım performanslı çalışmadı ve geri aldım.
Geri ödeme konusunda da hiç sorun çıkmıyor sistem otomatik çalışıyor.

sukrusoydan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
sürekli server hatası alıyorum şuan.ve mail attım dönen olmadı.ancak gereksiz reklam maili atıyorlar hizmetimiz kalitelileşiyor diye.Sitemin hiti de düştü

gencay21

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ben uzun zamandır natro.com dan hosting hizmeti alıyorum v e hiçbir sorun yaşamadım. Natro.com dan gönül rahatlığıyla hosting ve domain alabilirsiniz.

Sirlather

0
Yasakli Uye
Reaction score
0
natro & doruknet türkiyede en iyi şirketler arasında ;) memnun olmayan kısıler yalan soyluyordur.

Aykırı

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Natrodan satın aldım. Kullanıyorum smtp mail doğrulaması konusu dışında hiçbir sorun yok. şimdilik.

EgzBilisim

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ben birara çalıştım . Ama bence gereğinden fazla pahalı . Ama seçim sizin . Sorun çıkacağını sanmıyorum .

teknozada

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Şuan domainim var sadece yakında hosting alacağım.Natro'dan başkasına gitmem bir sorunum vardı destek talebi attım 6-7 içinde cevap geldi.Gecenin 2'sinde attım yine 30 dk içinde hemen cevap geldi.7/24 destek veriyorlar fiyatlarda uygun.Bence al :)

kumraldemircan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
hosting olarak kullanıyorum şuana kadar pek sıkıntı olmadı ama destek konusunda ana sayfadak canlı destek çalışmıyor yada bana hiç sıra gelmedi, atılan mesajlarada biraz geç cevap veriyorlar

santor

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Türkiyenin en yavaş serverları mail gitmeme smtp sorunu aklınız varsa uzak durun...

askmelater

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Natro.com diğer hosting firmalarına nazaran stabil hizmet ve mükemmel teknik destek veriyorlar. Bilgisayarıma bağlanıp sorunumu çözen teknik destek.. Daha ne olsun :D
Diğer firmalar da isimtescil ihs gibi falan bir çok sorun yaşadım.
İsimtescil domain loglarını tutup arattığım domainlerimi 1-2 dakika gibi kısa bir süre de satın aldı.
İhs ise her ay zam yapmaya başladı habersiz. Hizmeti 28 gün kullanıyorum sonrasında bana zam haberi veriyor ve faturaya bakınca zamlı fiyattan almış oluyorum.
natro.com ile bir sıkıntı yaşamadım çok şükür.

Aykırı

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Buradan aldım arkadaşlar aldığıma pişman oldum. Basit bir teknik desteği bile vermediler.

djpaste

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Gecenin 4 ünde dahi gayet nazik bir şekilde destekte ve ilgide bulunurken aynı zamanda gerçekten sıkılmadıklarını hissettiren çalışanları var. Tebrik edilesi bir firma.
Bir kaç kez aramak zorunda kaldım gece, bir umutla..
Ve müthiş bir ilgi alaka ile geri dönüş yaptılar ve beni yarı yolda bırakmadılar sorunumu çözene kadar ilgi alakalarını gösterdiler.
Sorunumu da çözdüler onun haricinde hız ve performans olarak memnunum.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5