İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Natro Vps

zokkie

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
Natro.com'un Vps'lerinden kullanan var mı? varsa yorumlar neler..

70L64

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bende yok ama bence güvenilir yere benzio. siz istanbulda oturuyorsanız : Gülbahar Mah. Gayret Sk. No:21 K:1 34390 Mecidiyeköy Şişli-İstanbul yerleri gider söylersiniz. ben almayı düşünüyorum burdan. yinede siz bilirsiniz.

zokkie

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
ben daha önce natro ile çalıştım. tek sorun panel gibi görünüyor.keşke kendi yazdıkları entrenix paneli vps'lerde verselerdi. panelli olarak verseler gerçekten hem türkiyede hem bu fiyada, hem 40 gb hem 1000 gb. süper.

70L64

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ama bakın " Sunucunuza istediğiniz kontrol paneli yazılımını kurabilirsiniz.
Sunucunuz tüm güncellemeleri yapılmış olarak teslim edilecektir.Arzu ederseniz servis ücreti karşılığında sunucunuz sizin için yapılandırılacaktır. bir miktar para veriyorsunuz onlar kuruyorlar galiba sizin için. bence bi araştırın sorun. 39$ a 40 gb alan, 512 mb ram. 100 gb trafik hiç bir yerde bulamazsınız..

Hostmaster

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ben Televizyonda Görmüştüm Kaliteli Bir Yere Benziyor.Destekte Falan Sıkıntı Çekilmez Gibi

Caesar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
7
datacenterini ziyaret ettim. bir çok büyük düşündüğünüz firmalardan (borusan koc vs) daha güzel olduğunu gördüm.

WoLeRiNe

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Okul sitemin hostingin natro ile çalışan bir şirkette. Sanıyorum dedicated almışlar. Sunucuda natronun kendi paneli mevcut.

zokkie

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
hyr vps'de onu vermiyo. o panel entrenix.

abacus

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Yanliz dikkatinizi cekerim , daha buyuk dememis daha guzel demis, yani kattigi guzellik kavramina sizin Natro'nun 70mbit metrosu var demeniz biraz sacma olacaktir , burada mesele borusanin metrosu natronun meselesi degil , Ceaser bey fiziki yapisinin hosuna gittigini soylemis.

iyi calismalar.

MKB

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Sizin için bir datacenterin sadece gittiğinizde göreceğiniz dış güzelliği mi önemli yoksa içerisinde sunduğu hizmet ve kalitesi mi?

Yanliz dikkatinizi cekerim , daha buyuk dememis daha guzel demis, yani kattigi guzellik kavramina sizin Natro'nun 70mbit metrosu var demeniz biraz sacma olacaktir , burada mesele borusanin metrosu natronun meselesi degil , Ceaser bey fiziki yapisinin hosuna gittigini soylemis.

iyi calismalar.

emuzzik

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arkadaşlar çok basit şeylerde sırf laf soktum holey holey yapmak için mesaj atmayın ya... ne demek istediğinizi çok iyi ibliyosunuz ama maksat ben birşeyler biliyor görüneyim... ama indanın ters tepki yapıyor

cybim

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
natronun vpsleri managed midir ?

Merhaba arkadaşlar,

Ben de natronun vps paketine baktım. Fiyat uygun ancak kontrol panelinin olmaması işi zora sokuyor. Bence diğer firmalarda Türkiye lokasyonlu vps sunarlarsa eminim talep çok olacaktır .

Natrodakini kullanan arkadaş varsa ya da bilgisi olana sormak istiyorum. Natrodaki ve diğer firmalardaki vpsler managed mı oluyor ?

Bir de buradan vps aldığımızda dışarıdan plesk kontrol paneli lisansı sağlayabilecek kimse var mı ?

L

LifeNIC~

Misafir
Natro veya X hosting'te hiç managed VPS görmedim.. Unmanaged gelir büyük ihtimal. Network sorunları dışında hizmet vermezler..

Plesk lisansını 10 liraya sağlayabiliriz.
(Unlimited domain, Türkçe)

İyi çalışmalar.

turkmale

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
kendi kontrol panellerini vps ye kurarlarsa o kontrol panel herkese dağılır. bunu da pek istemezler sanırım.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5