İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Nazarweb Teşekkürler..!

pacey666

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Sunucu sahibi olduğunuzda doğru seçimi yapmak için biraz zorlanırsınız, bütün şirketleri incelersiniz, sizin için uygun olan fiyat aralığını hesaplarsınız , güveneceğiniz şirketlerin (yada şahısların) kim olduklarına , daha önce ne iş yaptıklarına bakmak istersiniz..

Başlangıçta aklımda 2 alternatif oluşmuştu, Birincisi Sis Networks ve İkincisi dakikhost şirketleriydi..

Öncelikle Sis Networks sahibi olan Okan Beyle temasa geçtim msnden , daha önce bir arkadaşımın sunucusu kendisi askerde olduğu dönemde kapatıldığı için (Sütten ağzı yanan yoğurdu üfleyerek yer.) soru sorma ihtiyacı duydum..

Sorum şuydu...
"Sizden daha önce sunucu kiralayan bir arkadaşım var ama kendisinin sunucusu sorgusuz suhalsız kapatılmıştı,kendim buna şait oldum. (Yasal olmayan hiçbirşey yapmamasına rağmen)" Bende böyle bir durum ile karşılaşmam değil mi?

Cevabı şu oldu:
"Evet biz serverların parasını alırız 1 Hafta sonra kapatırız.." bilmiyorum ya ben daha sıcak yaklaşımlar bekliyorum karşımdaki insanlardan yada herkez benim konuştuğum dili konuşmak istemiyor..

Öte yandan Dakikhost sitesine girdim bir fiyat araştırması yaptım.. (Fiyatlar Hoşuma gitmedi de değil.) Kendileriyle iletişime geçtim kampanya yapmayı düşünüp düşünmediklerini sordum.. Onlarda yapmayı düşündüklerini söylediler..

Açıkçası Dakikhosttan kötü bir yaklaşım görmüş değilim ama nedense Forumda yapılan birkaç yorumu referans aldığımızda(Sinek küçüktür ama miğde bulandırır.) , burdanda sunucu alma kararımı değiştirdim..

Ertesi günü dedicated sunucular forumu başlığı altında NazarWeb Firması ile tanıştım.. Referanslarını inceledim , işe yaklaşım ciddiyetlerini ve iletişim konusundaki samimiyetlerinden etkilenmiş olduğumdan(tabi bununla sınırlı değil) onlarla çalışmaya karar verdim..

Bana açık adreslerini , telefon numaralarını , firma bilgilerini ve gerekli tüm ayrıntıları sundular.

Açıkçası önceden incelediğim sunucu özelliklerinin aynısını daha ucuza almak beni memnun etti, Bu arada aldığım sunucu unmanaged sunucu olmasına rağmen birçok konuda yardımı esirgemediler, ellerinden geleni yaptılar..

O yüzden bu mesajı yazmak tamamen içimden gelmiştir..

İlerisi için düşüncelerim neler olur, onu zaman göstericek ama şuanda kendileriyle çalışmaktan çok memnunum..

Teşekkürler NazarWEB..

Aredhelrim

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Özledigimiz türden bir mesaj olmus. Nazarweb i tebrik ederim.

disconnect

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
5
Ben neden yazıda herhangi birşey göremedim. Nazarweb ne yapmış onuda anlayamadım.

Mywedding

1
İyinet Üyesi
Reaction score
96
Bence nazarweb esnafça davranıp,güzellikle ve müşterisine yardımcı olarak bu hizmeti satmı..

buraya kadar güzel ,fakat bundan sonrada ve sonrada ve sonrada aynı şekilde hizmet vermeliler..

bir yere gelmek zor olabilir..

ama uzun seneler orada kalabilmeyibaşarmak hepsinden zordur...

Müşteriniz olmazsa , Sizde olmayacaksınız..

Ben neden yazıda herhangi birşey göremedim. Nazarweb ne yapmış onuda anlayamadım.

disconnect

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
5
Nazarweb in yaptıklarını her firma yapmak zorunda değilmidir zaten. Ben extra bir özveri verdiğini okuyamadım.

Mywedding

1
İyinet Üyesi
Reaction score
96
% sonsuz , haklısın..

aslında zaten firmaları zaten normalde yapması gereken bu..

arkadaşın dediğine göre dakikhost tan gelen cevaba bakarsak,

türkiyede bir laf vardır .........kalkmış..kendisi bilir tabi (doğruysa)

bence bu arada yurtdışında host alınmayacak iki firma var..aşağıda yazıyorumm..

1-) ivhosting.com
2-) Lunarpages.com

Nazarweb in yaptıklarını her firma yapmak zorunda değilmidir zaten. Ben extra bir özveri verdiğini okuyamadım.

pacey666

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
:)

Zaten Türkiye'de her firma, firma olmayı beceremediği için açtım bu konuyu, Onun dışında ekstra özveri göstermiş olduklarını ben kullanıcıları olduğum için biliyorum..

Unmanaged olduğunu bile bile aldım serverı ama , kendi yaptığım bir hatadan httpd servisini baştan yüklenmek zorunda kaldılar , aynı gün bütün serverın yedeği alındı tekrar yüklendi. (Bunları unmanaged olan bir firma yapmak zorunda değildir)

Uzak444

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bir esnafın hayatta yapması gereken en önemli şey şudur;
Babam derki "hayatta en güzel şey başını yastığına koyunca vicdanı rahat uyuyabilmektir"

biz yapmamız gerekeni elimizden geldiğince yapmaya çalıştık ve devam edeceğiz.

herkese teşekkürler.

disconnect

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
5
Zaten Türkiye'de her firma, firma olmayı beceremediği için açtım bu konuyu, Onun dışında ekstra özveri göstermiş olduklarını ben kullanıcıları olduğum için biliyorum..

Unmanaged olduğunu bile bile aldım serverı ama , kendi yaptığım bir hatadan httpd servisini baştan yüklenmek zorunda kaldılar , aynı gün bütün serverın yedeği alındı tekrar yüklendi. (Bunları unmanaged olan bir firma yapmak zorunda değildir)
Ama şuda varki eğer sen sorununu çözemeseydin bir sonraki ay ilgilenmediler diyerek başka bir yere geçiş yapacaktın.
Sonuçta sözleşme imzalamadın.

darXis

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ben seni terslemeseydim böyle bir üstün hizmetle tanışamayacaktın, yat kalk bana dua et sen :) benden alsaydın şimdiye makinen çoktan kapanmıştı 1 hafta doluyor çünki. söylediklerini de üzerime alınmıyorum, nedeni ise benim satışlarımda müşteri seçmemdir, Allahtan ki terslemişim seni 1 cümle için geldin burda vırvır ettin, işimiz iş olurdu seninle, yine doğru bir tahminle terslemişim demekki 1 müşteriyi :).
sorduğun soruyu tekrar bir oku "bu ne gereksiz bir sorudur" anlamını rahatlıkla çıkartabilirsin.

nazarweb : düzgün iş ahlakınız için tebrik ederim.
pacey : sanada makinende başarılar dilerim

pacey666

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
teşekkürler..

ben seni terslemeseydim böyle bir üstün hizmetle tanışamayacaktın, yat kalk bana dua et sen :) benden alsaydın şimdiye makinen çoktan kapanmıştı 1 hafta doluyor çünki. söylediklerini de üzerime alınmıyorum, nedeni ise benim satışlarımda müşteri seçmemdir, Allahtan ki terslemişim seni 1 cümle için geldin burda vırvır ettin, işimiz iş olurdu seninle, yine doğru bir tahminle terslemişim demekki 1 müşteriyi :).
sorduğun soruyu tekrar bir oku "bu ne gereksiz bir sorudur" anlamını rahatlıkla çıkartabilirsin.

nazarweb : düzgün iş ahlakınız için tebrik ederim.
pacey : sanada makinende başarılar dilerim

darXis bence olaya yaklaşımının yanlış olduğunu düşünüyorum, burda yaptığım yorumlar seni karalamaya yönelik olmadı dikkatli okuduysan ben sadece müşterilerle olan diyaloglarını iyi seçmenin sana katkısı olacağını düşündüğümden, açtım bu başlığı.

Yazdıklarımın "vırvır" dan ibaret olduğunu düşünüyorsan , söyleyebilcek ne bulabilirim ki..

Temennileriniz için Teşekkürler!

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5