İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Ne ayaksınız siz

selim61

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
11
Mrb gençler yada kendilerini genç hissedenler :)
Okul bitti, askerlikte bitti bir süre uzak kaldık.Şimdilerde kariyer peşindeyim.
Bu foruma çok şey borçluyum çok paralar kazandım, kral gibi bol kazançlı lüks üniversite hayatı yaşadım :)
Iyi derecede java ve c# bilmeme rağmen php developer olarak bir şirkette çalışmaktayım. Zaman bulamadığımdan pek giremiyorum ama ilerleyen zamanlarda sağlam gelicem herkes kazanacak :)

Eif

0
İyinet Üyesi
Reaction score
248
Hoşgeldiniz. Bugün eski konulara bakarken aklıma getirdim, bu eski üyeler şimdi nerelerdeler, neler yapıyorlar diye. İnsan merak ediyor. Arada böyle uğramanız güzel oluyor :)

selim61

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
11
Türkiyede webmasterlar ilkleri buradan öğrendi yada öğrendi sandı :)
Askerlik yedek sb olarak çıktı iyiki öyle oldu. Orda düzenli bir hayatım olunca şunu anladımki yıllardır kendimin ailemin arkadaşlarımın zamanından çalıyormuşum bu parayla kıyaslanamayacak bir şeymiş...
Aslında hep buralardayım, bundan sonra webmaster danışmanı gibi yardımcı olmaya çalışırım :p

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5