İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Ne Düşünüyorsunuz ?

eXtreme

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
http://www.uslanmaz.com/yazilar/

Şu an test aşamasında. Yani yazıları öylesine girdim.

Bu benim ilk php denemem. Mehmet Şamlı`nın kitabına göz attıktan sonra testlere başladım. Php kodlamayı az çok öğreneli 5 gün oldu. Temel mantıkları kaptığımı sanıyorum. yoktur`a da desteği için teşekkürler ;)

Fonksiyonları;

Kategorileme
Oylama Sistemi (yıldızlı - cookie korumalı)
Hit Sayma ( cookie korumalı )
Arkadaşına Gönder
Yazıcıdan Çıkartmak İçin Ayrı Sayfa
Yazar, Tarih Belirtme
En Çok Okunanlar
En Yüksek Puanlar
Son Eklenenler

Herşey olabildiğince değişkenlerden meydana geliyor. Özellikle yorumlar bölümü yapmadım. Yazı girişini de şu an için yalnızca kendim yapmak istiyorum.

"Boşuna yazdın.Piyasada böyle script çok var." diyecek arkadaşlar için; herşey tam olarak benim istediğim gibi oldu.

Sizden isteğim bu tür şeylerde nelere dikkat etmeliyim ve ne gibi eksiklerim var bunları bana yazmanız ? Ayrıca php için bana önerebileceğiniz başka hangi iyi siteler var ?

Teşekkürler . . .

java

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
dostum 404 aldım sayfaya girişte ama iyi birşeyler yaptığını düşünüyorum.. başarılar.

Editor

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
php yi nerdcen ögrenebiliriz.uslanmaz kaynak site varmı turkçe içerikli?

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi