İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Ne güsel Benfica-Barca Maçını izliyodum

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

JR.IVORY

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ya beyler benfica-barca maçını izliyodum
adsense kaç olmuş diye bi baktımm...
kafam döndü ...
17 tıklaama = 0,18 $

her 2 günde bir böle olyo ..eskiden bu kadr çok tıklamaya daha fazla verirdi..
4-5 tıklamaya 1 dolar verirdi...
şimdi 17 tıklamaya 1 doların yarısını bile kazanamıyorumm ya :'(

noldu bu google adsense ye...sorun sadece bende mi :'(

ZIPPKIN

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
bugün ben de ilginç bi şey oldu, dün 1000 ziyaretçiyle 126 usd yaparken bugün 1300 ziyaretçiyle 79 usd yaptım. gün boyu cpm ler çok düşük seyretti, ziyaretçi artışı var ama doğal artış ve kaynaklar aynı arama sonuçlarındaki aynı sayfalardan ve genel ülke dağılımı aynı ?!?!?

JR.IVORY

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
noldu ki .??
sitenin ismi bozuk diyemi okdarr az acep :p

JR.IVORY

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ZIPPKIN' Alıntı:
bugün ben de ilginç bi şey oldu, dün 1000 ziyaretçiyle 126 usd yaparken bugün 1300 ziyaretçiyle 79 usd yaptım. gün boyu cpm ler çok düşük seyretti, ziyaretçi artışı var ama doğal artış ve kaynaklar aynı arama sonuçlarındaki aynı sayfalardan ve genel ülke dağılımı aynı ?!?!?
günde 126 usd mi yapyonn

TReX

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
popupa o kadar click yaptırıyorsan iyi...

TReX

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bu arada JR.Ivory Benimde durum böyle..

gösterimleri Tıklamalar Sayfa TO Sayfa eCPM [?] Kazançlar
163.644 386 0,2% USD 0,05 USD 8,91

Bu ayki kazancım :))) 386 clicke 8,91 $

Google kazançları acayip düştü.Bakalım nereye kadar.Böyle hilesiz doru kazanalım dedikçe google iyice saçmalamaya başladı.

Developer

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bende düşmedi sanırım.
Her ay ortalama 15-20 $ birikiyor, 204 $ oldu :p
Halen beklemede tutuyorum, çok sabırlıyım çooook..
Adam günde 126 $ demiş, höööööh

ploop

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
eğlence sitelerinde yüksek CPM oranları yakalaman çok zor. örneğin ben sitene girdim, reklam çıkmadı. sektörlere yönelik site yapmaya çalış. eğlence sitesinde google adsense ile fazla bir kazanç sağlayamazsın. (istisnalar hariç)

culpable

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
TReX' Alıntı:
popupa o kadar click yaptırıyorsan iyi...
yani normal bir sekilde 1300 ziyeretci ile o dedigi fiyati yapsin bir kac gun icinde banlanmasi dogaldir
hic kimse normal sekilde 1300 kullanici ile o dedigin fiyati kazanamaz

JR.IVORY

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
adsense

TReX' Alıntı:
Bu arada JR.Ivory Benimde durum böyle..

gösterimleri Tıklamalar Sayfa TO Sayfa eCPM [?] Kazançlar
163.644 386 0,2% USD 0,05 USD 8,91

Bu ayki kazancım :))) 386 clicke 8,91 $

Google kazançları acayip düştü.Bakalım nereye kadar.Böyle hilesiz doru kazanalım dedikçe google iyice saçmalamaya başladı.
41.855 ||| 174 ||| 0,4% |||| USD 0,26 ||| USD 10,75

Bu ayki sonuçlardı ... 174 clicke 10,75

JR.IVORY

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
JR.IVORY' Alıntı:
41.855 ||| 174 ||| 0,4% |||| USD 0,26 ||| USD 10,75

Bu ayki sonuçlardı ... 174 clicke 10,75
ney randevum.com la idare etyomm..o daha iyi..
tavsiye ederimm...
en azından sonuçlar tahmin etttiğim gibi çıkyo..
ama zıçtığın google u öle deil ..
neyse..sinirlendim gene :D

TReX

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
culpable' Alıntı:
yani normal bir sekilde 1300 ziyeretci ile o dedigi fiyati yapsin bir kac gun icinde banlanmasi dogaldir

Culpable normal şekilde kazandığı düşünülemez tabiiki 1000 ziyaretçiyle ama popup ilede çok zor dediği şey.Aynı şekilde 10 bin ziyaretçisi olan bi sitede popupdan günde 90 $ kazanılıyorsa buranın kazancını 10/1 yaparsak çıkan fiyat ortada.

ZIPPKIN

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
culpable' Alıntı:
ben kazanıyorum, hemde 1,5 senedir bu şekilde. 1300 tekil, toplamda 2,429 gösterim ve 110 usd,

trextra : pop up la gelen ziyaretçi sence o kadar tıklama yapar mı, "reklamlara tıklarsan civciv çıkacak kuş çıkacak tıkla gör" bile yazsan gene olmaz, yeri geldiğinde hep söylüyorum, ziyaretçilerin %3 ü TR den, büyük kısmı UK,USA,Germany den. bana en çok lazım olansa UK trafiği, zira en çok onların tıklamalarına güzel paralar veriyor, 2 tıklamaya 15 usd aldığım oldu, tıklama başı 4 -5 usd aldığımı da çok gördüm ve ne ilginçtirki bu reklamların hiç birisi forex, student loan, car hire reklamları değil. sayfanın içeriği ile sayfama gelen ziyaretçi direk alakalı, olay burda zaten

not: bu açıklama değil, ufak bir bilgidir. Eğlence amaçlı bir siteniz varsa, gelenler chat, chut için geliyorsa benim 1300 ziyaretçi ile aldığım ücreti 1.300.000 ziyaretçi ile zor alırsınız gibime geliyor

ZIPPKIN

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
TReX' Alıntı:
Culpable normal şekilde kazandığı düşünülemez tabiiki 1000 ziyaretçiyle ama popup ilede çok zor dediği şey.Aynı şekilde 10 bin ziyaretçisi olan bi sitede popupdan günde 90 $ kazanılıyorsa buranın kazancını 10/1 yaparsak çıkan fiyat ortada.

ne demek düşünülemez? düşün düşün, kafayı kullan? benim için o kadar kolay ki , ha bu arada bu bahsettiğim durum daha düşük seyreden hali, zira bu sene tıklamalara geçen seneki kadar vermiyor. o bahsettiğim 5 - 10 usd lik tıklamalar ziyaretçinin düşük olduğu kanaldan, geri kalan ise click başı 0,4 falan veriyor, geçen sene bu rakam 0,65 civarlarında idi, bu sene şubat ayında 0,18 lere kadar düştü, sonra yine arttı derken gene düştü. dün akşama kadar acaip bi düşüş vardı gece toparlamış.

TReX

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
sen hileye kafa kullanma mı zannediyosun? 3 gramlık beyninle bunları yapıp gururlanıyor musun yoksa? Meydan boş diyorum sana sadece,sallamaya devam et...

culpable

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
TReX' Alıntı:
pop acsaca o fiyata ulasamaz
UK USa trafiginden bahsetmis belki onlarin tiklamasina daha fazla verebilir ama onlardada tiklama orani cok dusuk zaten adamlar genelde kullandigi browserde javascript kapali yada ads block kullaniyorlar bahsettigi tiklama orani %10dan fazlaya geliyor
Yani ebnim demek istedigim normal sekilde bu sekilde kimse kazanamaz bu oranlarla ama siteye her giren 3 kisiden birine mecbur reklama tiklatirsa ozaman 2 katini bile kazanir

culpable

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ZIPPKIN' Alıntı:
ne demek düşünülemez? düşün düşün, kafayı kullan? benim için o kadar kolay ki , ha bu arada bu bahsettiğim durum daha düşük seyreden hali, zira bu sene tıklamalara geçen seneki kadar vermiyor. o bahsettiğim 5 - 10 usd lik tıklamalar ziyaretçinin düşük olduğu kanaldan, geri kalan ise click başı 0,4 falan veriyor, geçen sene bu rakam 0,65 civarlarında idi, bu sene şubat ayında 0,18 lere kadar düştü, sonra yine arttı derken gene düştü. dün akşama kadar acaip bi düşüş vardı gece toparlamış.
daha oncede yazdim adsense deki oranlarda benim gozlemledigim en az 7-8 oraninda bir dusus var son iki ayda
2 ay once ayni tiklamaya tiko rtalamasi 0.7-0.8 cent verirken bu ay tiklama her sey gene ayni ama ortalamasi 0.1-0.15 e felan geliyor

komikhane

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ploop' Alıntı:
sektörlere yönelik site yapmaya çalış.

iyi güzel söylüyosunda bunlara ziyaretçiyi nasıl çekicez. bir tane ing. site yaptım 5-10 kişi giriyor :D

tr den hit yollasam zaten anlamı kalmaz !

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5