İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

ne kadar çağdışı bir düşünce , mailleri kontrol edeceklermiş !

mathiaxbars

0
İyinet Üyesi
Reaction score
122
Önce açıkça söylenmesi ve sonra hala yapılıyorsa onların uyarılması daha uygun gibi eğitim yönünden. Hele 2. defa yapanlar da ceza alabilir..

işte yapacak kişi bu sözlerden sonra herhangi bi kötü amaçla kullanmazki maili milli eğitimde sevinir böylece hiç bişey yok diye ama öyle değildir

annudora

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
biz tayyipin maillerini kontrol ediyormuyuz pazar günü yine bir sürü küfür yediler şahsımdan ..

Çokta tınnn. oda küfürleri düşünüomus her gece...

sen küfretmeye devam et VATANI öle kurtarırsın ancak. küfrede ede bu hale geldik gecmise yanlısa karsıt görüşe...

azcıkta iş yaparak yanlıs gorduklerimizi duzeltmeye kalksak yada en azından saygıyı öğrensek daha guzel gunler bizi beklior eminim...

--- Ayrıca email olayına gelince . Huseyin celikten hic ole bişi duymadım ben . internethaber kaynak demissin tam linki yazsaydında okusaydık ne var ayrıca internethaber TURKIYENIN tarafsız TEK dogru haber portalımı acaba.
Ben emailların kontrol edilecegini vs. gibi seyleri sacma buldum vede pek inandırıcı gelmedi acıkcası. Biri bişi sallar pesinden 100 kişi kosar misali...

Gecelim bunları agzından duyulmus haber goruntusu varsa koyun izleyelim.Suana kadar yatmıs hukumetlerden sonra ayakta duran hareketli bir hukumeti kolay hazmedemior Turkiye azcık sabır...

annudora

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3

selim61

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
11
Şimdiki lise tayfasını gördükçe bu habere diyeceğim güzel bir uygulama belki bazı gençler farkında ve kendi istekleri dahilinde olmadan iyi yola girerler yada itilirler.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5