İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

ne kadar eder?

xxxx

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşlar fikir almak için açtım konuyu.Uygun bir teklif olursa satabilirim de.
www.legalparabulteni.net ne kadar eder.pr4 domaine sahip.google dan günlük 50-100 ziyaretçi geliyor ...legalpara kelimesinde değişmediyse 4. sayfada çıkıyordu..

herkese teşekkürler

raptor

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
aylık gelirini 6 ile falan çarp ..Biraz hit toplarsa hatrı sayılır para edilebilir.

xxxx

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
gelir yok tabi...hiç bakmadım sadece işte google gönderdikleri.

selim61

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
11
Arkadaşlar fikir almak için açtım konuyu.Uygun bir teklif olursa satabilirim de.
www.legalparabulteni.net ne kadar eder.pr4 domaine sahip.google dan günlük 50-100 ziyaretçi geliyor ...legalpara kelimesinde değişmediyse 4. sayfada çıkıyordu..

herkese teşekkürler
istedigin fiyat nedir?

xxxx

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bilmiyorum:S script hazır.yazan arkadaşa sormak lazım.ama sağlam yer 2-3 aydır kullanıyorum bir problem olmadı şimdiye kadar.

xxxx

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ne kadar ediceği konusunda benim bi fikrim yok şuan ama isim güzel google da ilgilenirse daha iyi yere gelir karşılığını çok çok çıkarır bence

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5