İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Ne kadar süredir AdSense kullanıyorsunuz?

Ne kadar AdSense kullanıyorsunuz?

• Kullanılan toplam oy
    34

Developer

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
2005 yılının son aylarında Google'nin yaptığı temizlik sonrası bir çok kişi AdSense'den atılmıştı. Bu atılma sonrası bir durgunluk oluştu bu konu başlık altında.
Sanırım yeni üye alımlarında da zorluk çıkartıldığını belirten 1-2 kişi oldu.
Peki ne süredir AdSense kullanıyorsunuz sitelerinizde, köklü olanlarımız mı çok, yoksa yeni üyeler mi genel durumu merak ettim, bir araştırmak istedim.

levent

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Yanlış bilmiyorsam Google Adsense Türkiye'ye 2004 yılı ortalarında hizmet vermeye başladı. 2+ seçeneği yurt dışında olanlar için geçerli olacak bu durumda. Türkiye'ye hizmet vermeye başladığında sadece ingilizce içerikli siteleri kabul ediyordu. 2004 Eylül ya da Ekim ayında Türkçe içerikli siteleri de kabul etmeye başlamışlardı.

Alonson

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
2005 Nisan'da başlamıştı bizim de beraberliğimiz ara sıra kavgamız oluyo ama o da tuzu biberi artık ;)

Developer

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
%50 den fazla bir oran, 1 senedir sorunsuz çalışıyor demek ki AdSense ile
Ancak pek yeni kayıt sayısı olmamasıda ilginç :?
Google 2005 son ayındaki temizliği sonrası demek 2. kez şansını deneyenler olmamış gibi buda kaliteli sitelerin kaldığını gösterir

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5