İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

NE olacak bu 12DailyPro nun hali

deathpan1

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ya tek güvendiğimiz 12dp kalmıştı şimdi o da yattı.ne yapacağız.bilen varmı.Emo çok basit birşeye benziyor.Herkes SP yi istiyor.ne olacak bu 12dp nin hali?

NaturelGS

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Öldü o..
geçmiş olsun hepimize..
iyi ki 6$ ile yetinmişim diyorum..

C

C0mplicat3d

Misafir
bundan 1.5 yıl öncesine kadar stormpay öyle güçsüz bir şirkettiki 12dp başlayıp sadece stormpayı seçtigi dönemler Stormpay yönetiminden Mr. McConnell 12dailypro ya sadece stormpayı seçtikleri için teşekkür etmiş ve onların yönetimi ile tanışmak istemiş. Şimdide adamların hesaplarını blockladı.. Şuanki sorun para ödemesi yapacak şirket bulmak degil 12dailypro nun stormpayda duran sermayesini çıkartmak.. Bildiginiz gibi debit cardla max 2500$çekebiliyorsunuz.. Stormpay eft yide kaldırdı yani para almak gittikçe zorlaşıyor. 3-4 gün içinde düzgün bir açıklama yapmaz iseler kredi kartımın çalınarak stormpayda kullanıldıgını ve bunun bende çok rahatsızlık çıkardıgını söyleyecegim. Nasıl hepsiburada.com tektek herkesi arayarak kartın geçerliligini araştırıyor Stormpayında bu yükümlülügü tutması gerek.. Dedigim gibi Stormpaya giden paramı benden alamaycak banka.

B

Baria

Misafir
bence büyük ölçüde hyip sitelerinin de olan açıklardan kaynaklandı bu

fatihfx

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
12dp ödeme yapmıyormu ? bittimi tamamen kapanıyormu nedir anlamadımki ?

Angelo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
111
Boyle bos islerle ugrasmamasi yeteri kadar iyi bir ozellik degil mi? Turkiye'ye eft yapmiyor diye kotu bir sirket denemez heralde.

D

dnturkey

Misafir
Angelo' Alıntı:
Boyle bos islerle ugrasmamasi yeteri kadar iyi bir ozellik degil mi? Turkiye'ye eft yapmiyor diye kotu bir sirket denemez heralde.

evet. hiç bir zaman haksızlığa izin vermiyor. sahtekarlığa izin yok. bir sorun olduğunda çözüm üretebiliyorlar. ve kolay kolay sistemlerinde problem olmuyor.

stormpay? ne yapacağı belli değil. hesap açılacak mı kapanacak mı. kabul ediyor mu etmiyor mu. yok onun hesabını kapattı bunun kini açtı.

stormay < paypal :)

SaLvaDoR

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
hangisinin iyi olduğu önemli değil pending bekleyen yüzlerce $ önemli şu an :)

C

C0mplicat3d

Misafir
Evet her yardım mesajına 30gün içinde otomatik bir cevapla mesaj veren ve türkiyeyi 3. dünya ülkeleri arasına koymasını saymassak iyi bir şirket.

Angelo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
111
86 milyon uyesi olan bir sirketin her gelen mesaja tek tek cevap vermesi sanirim zor olurdu. Bu arada Turkiye zaten 3. dunya ulkesi, buna karar veren Paypal degil.

G

Geveze.at

Misafir
C0mplicat3d' Alıntı:
Evet her yardım mesajına 30gün içinde otomatik bir cevapla mesaj veren ve türkiyeyi 3. dünya ülkeleri arasına koymasını saymassak iyi bir şirket.
PayPal Tr ile nasil ilgileniyor bilmiyorum ama avrupada support u mükemmel isliyor. Bir soruya engec 1-2 saat icinde cavap geliyor.
Her tülü sekilde yararlanilabiliniyor.
Ayrica güvenlik konusunda 1 numara

fatihfx

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
kimse cevap vermedi ???

12dp ödeme yapmıyormu ? bittimi tamamen kapanıyormu nedir anlamadımki ?

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5