İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Ne olacak bu Galatasarayin hali

Cafo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Carrusca daha toplam 1 maç oynamamışken, dünyanın en büyük yıldız futbolcuları bi takımdan diğer takıma 6 ay da anca alışabiliyorken, balon çıktığını nerden anladın?
Ben aksini iddia etmiyorum, ama öyle olduğunuda iddia etmiyorum.

Daha 90 dakika oynamadı, 2 kere oyuna sonradan girdi, ilk 60 dakikasında zaten o maç çok kötü olan takımın en iyisi idi.
Farzı misal ilk maçında 3 gol atsa yıldız olmayacağı gibi, şimdi son 10 dk oynadığı oyunla da balon diyemeyiz sanırım.. Güney Amerika'dan geldi ve oynadığı yerde form durumu harika olan bi Arda var.

1 sezon demiyorum, oynar bi 10-15 90 dakika anlarız o zaman balon mu, teyyaremi :D.. Balon yorumu için biraz erken sanırım..

Sezonun 4. maçı oynanmış olmasına rağmen 1 maç süresi kadar bile oynamadıysa balon değilmidir sence ?

Bence balondur :)

SargeT

0
Yasakli Uye
Reaction score
10
Sezonun 4. maçı oynanmış olmasına rağmen 1 maç süresi kadar bile oynamadıysa balon değilmidir sence ?

bir zamanlar baş tacı yaptığınız nicolas ınız anelkan ız noldu... anlayın işte fenere gelen adam para için gelir ruh muh ruhunuzda görürsünüz ancak... ve ruhsuz insanları takıma katarsınız... iki ay önce ana avrat tribünlerden tümer metine küfür eder ve iki ay sonra transfer olunca hiç birşey olmamış gibi ruhsuzca davranır göklere çıkartırsınız...

unutmayın bir zamanlar anelkanın bonusu diye tabir etitğiniz riberry salladı dünya kupasında dünyayı... sizin nicolasınız değil... her ne kadar yanlış bir transfer politikası sebebiyle galatasaraydan kaçsada nereye giderse gitsin galatasaray ile anılacaktır... bilmem birşey anlatabiliyormuyum...

Cafo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bir zamanlar baş tacı yaptığınız nicolas ınız anelkan ız noldu... anlayın işte fenere gelen adam para için gelir ruh muh ruhunuzda görürsünüz ancak... ve ruhsuz insanları takıma katarsınız... iki ay önce ana avrat tribünlerden tümer metine küfür eder ve iki ay sonra transfer olunca hiç birşey olmamış gibi ruhsuzca davranır göklere çıkartırsınız...

unutmayın bir zamanlar anelkanın bonusu diye tabir etitğiniz riberry salladı dünya kupasında dünyayı... sizin nicolasınız değil... her ne kadar yanlış bir transfer politikası sebebiyle galatasaraydan kaçsada nereye giderse gitsin galatasaray ile anılacaktır... bilmem birşey anlatabiliyormuyum...

N'alakası var ?

Anelka'da balondur. Balon dedinizde yok hayır mı dedik :)

Ribery'de ondan iyidir.

Bunları baska Fenerbahcelilere anlat. Bana değil :)

SargeT

0
Yasakli Uye
Reaction score
10
N'alakası var ?

Anelka'da balondur. Balon dedinizde yok hayır mı dedik :)

Ribery'de ondan iyidir.

Bunları baska Fenerbahcelilere anlat. Bana değil :)

evet haklısın f5 cumhuriyetinde kimin işine ne geliyorsa o vaziyette davranır... işte ruh olayı burda ortaya çıkıyor sanırım... Nese benim için konu kapanmıştır burda... Tatlı rüyalarınızda mutluluklar dilerim :p

Angelo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
111
Herkes para icin oynar, atlet kilot icin oynayacak hali yok kimsenin.
Her insan farklidir, herkes tuttugu takimin butun taraftarlariyla ayni olacak diye birsey yok, buna "isine ne geliyorsa o vaziyette davranir" denmez.

Lutfen mesajlarinizda F5, 6S yazmayiniz. Saygili olunuz. Bunu gercekten rica ediyorum artik.

blink

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1

Futbol bilgini bu mesajınla kanıtladın, teşekkür ediyorum ve sana hak veriyorum balondur, hemde uçan balon :)

İyi sohbetler.

Netmira.com

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Carrusca'ya balon diyenler. Carrusca'nın yerine oynayan Arda var, değeri 15 milyon Avro. Azizenin kara parası bile yetmez.. :D

Bu arada böyle bir başlık açıp komik duruma düşen arkadaş hangi takımlı merak ettim doğrusu. :D Hep bize mazleme oluyorsunuz.. muhaha Kayserisporluysan sözümü geri alıyorum..

Fenerliler lütfen Galatasaray'a hiç değilse birkaç konuda yaklaşın ondan sonra konuşun.. :D

blink

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1

Senin mantığa göre;
Carrusca'dan daha fazla oynadı Lugano tek maçta ve sanırım Lugano ilk çıktığı maçta mağlubiyet gördü ve çoğu spor otoritesi tarafından beğenilmedi ne yani şimdi lugano balon mu çıktı, hemde uçan balon ? :) :)

Cafo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Senin mantığa göre;
Carrusca'dan daha fazla oynadı Lugano tek maçta ve sanırım Lugano ilk çıktığı maçta mağlubiyet gördü ve çoğu spor otoritesi tarafından beğenilmedi ne yani şimdi lugano balon mu çıktı, hemde uçan balon ? :) :)

Bu sadece alakaya maydanoz.

Carrusca golcü olarak aldığınız adam.
Lugano defansa aldığımız adam
Zira dün atılan ilk gol ofsayt.

blink

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Bu sadece alakaya maydanoz.

Carrusca golcü olarak aldığınız adam.
Lugano defansa aldığımız adam
Zira dün atılan ilk gol ofsayt.

Carrusca'yı golcü olarak mı almışız?, tamam cafo kusura bakma baştan beri seninle diyaloğa girmem hataymış bazen seçimlerde yanlışlık yapabiliyorum. Kusura bakma lafımı geri aldım, sen haklısın carrusca balondur.

Bulutlar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
galatasaray şampiyonlar liginde grup sonuncusu olacak ligide 4. yada 5. olarak bitirecek diye düşünüyorum...

Cafo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Carrusca'yı golcü olarak mı almışız?, tamam cafo kusura bakma baştan beri seninle diyaloğa girmem hataymış bazen seçimlerde yanlışlık yapabiliyorum. Kusura bakma lafımı geri aldım, sen haklısın carrusca balondur.

İleriye dönük orta saha diyelim. Sonucta gol atması gereken bir futbolcu. Lugano'dan ise böyle bir beklentimiz yok.

blink

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
İleriye dönük orta saha diyelim. Sonucta gol atması gereken bir futbolcu. Lugano'dan ise böyle bir beklentimiz yok.

Lugano'nun görevi ne defans?. Sonuç Fenerbahçe mağlup, düz mantık Lugano = Balon. Senin mantığa göre böyle oluyo işte niye ısrar ediyosun anlamıyorum.

Netmira.com

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Carrusca sol kanat oyuncusudur, şu anda Arda'nın yedeğidir.

Ligin başı, GS sadece 3 puan geride ve iyi top oynuyor, Şampiyonlar Ligi'ne katıldı, katıldığı gruptan çıkmaya adı bile yeter.

"Ne olacak bu Fenerin hali!" diye topic açsam komiğinize gider mi gitmez mi delikanlı gibi söyleyin.
Ben cevabını vereyim; tabi ki komiğinize gider, ama bu topic'in yanında kapağını bulmuş tencere misali olur, bunu da siz benden daha iyi biliyorsunuz..

blink

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Carrusca sol kanat oyuncusudur, şu anda Arda'nın yedeğidir.

Ligin başı, GS sadece 3 puan geride ve iyi top oynuyor, Şampiyonlar Ligi'ne katıldı, katıldığı gruptan çıkmaya adı bile yeter.

"Ne olacak bu Fenerin hali!" diye topic açsam komiğinize gider mi gitmez mi delikanlı gibi söyleyin.
Ben cevabını vereyim; tabi ki komiğinize gider, ama bu topic'in yanında kapağını bulmuş tencere misali olur, bunu da siz benden daha iyi biliyorsunuz..

Son Şampiyon Galatasaray.
ŞL'ine katılan takım Galatasaray.
Lig'de mağlubiyet almamış ve sadece rakibinden 3 puan geride olan Galatasaray.
-
ŞL'ine katılamamış FB.
Averaj ile lider olan, ve rakibinin sadece 3 puan önünde olan FB.
Lig'de mağlubiyetle çok erken tanışmış FB.

Başlık = Ne olacak Galatasaray'ın hali..
Sonuç = Dam üstünde saksağan, gel bize bazı bazı.

Misillemeye gerek yok, ama herhalde adminin mantığında gidersek Ne olacak fenerin hali diye başlık açmak lazım. Ama açmaya gerek yok çünkü hem ŞL'inde alacağımız, hemde Lig'de alacağımız sonuçlar için çok ERKEN. Fenerbahçe'nin de ilk turdan mı eleneceği veya UEFA kupasını alacağı, yanında bide TSL şampiyonumu olacağı için de DAHA ÖNCE SÖYLEDİĞİM GİBİ ÇOK ERKEN.

O yüzden duygularımızla değil de mantığımızla hareket edersek admin'de sanırım farkındadır böyle başlıklar için erken olduğunun.. Ne yapmaya çalışıyo bizi dostlarımızla birbirine kırdırıp forumdanmı atmaya niyeti var anlamadım :p

Gamend

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Futbolu takip etmemenin zararları + düzeltmeler;

Başlık: Ne olacak bu Galatasarayın hali?

Hatalar:
Özel isim yanlışlığı (doğrusu: Fenerbahçe)
İmla hatası: Galatasarayın değil, Galatasaray'ın (yeni haliyle Fenerbahçe'nin) olmalıydı.

Sonuç: Ne olacak bu Fenerbahçe'nin hali ?

Sönmüş yıldızları transfer etmeyi en iyi bilen takım = Fenerbahçe
(Nicolas Anelka, Kezman)

Kezman, Chelsea ve A. Madrid rezaletini kolay kolay atlatabilirse, Fenerbahçe kendini şanslı saysın. Ayrıca basın toplantısında beni dumur etti. "Çok az kırmızı kart görürüm" dedi. Forvet oyuncuları arasında en çok kırmızı kart gören listesine rahat girerim demedi. Dünya kupası maçlarında oyuna girdiği anda kırmızı kart gördüğü maçları unutmuyoruz :D defans oyuncusu olsa, tamam az kırmızı kart görmüşsün mevkine göre derim de, forvet adamı.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5