İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Ne olacak bu Galatasarayin hali

ploop

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bu sene beşiktaş şampiyon olacak gibi görünüyor. normalde kötü oynayarak kaybederlerdi. bu sene kötü oynayarak kazanıyorlar :p

Permission

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
eski galatasaray degil artık.. o dünyaya ismini duyuran gs yok ortalıkta.. bu sene beşiktaş iyi gidiyor bakalım inş olur..

iyi olan akzansın bence..

LuGeLaS

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
azını hayra açın la.

töbe diyin. galatasaray şampyionlar ligini kupasını alsında o zaman görüşcez:p

CyberTurk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Galatasaray güzel top oynuyor geçen seneki gibi son haftalara kadar bu şekilde idare edip daha sonra şampiyonluğu Fenerin elinden alırız :)

trextra

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Maçın 2. yarısını izledim. GS 1-0 yenerken mahalleden biri goool diye bağırdı. Arkadaş ta tüh 2-0 oldu dedi. Yok dedim bizim mahallede GS li yok 1-1 oldu kesin. Bir baktım 1-1 olmuş :)

2. yarı izledim. Güzel maçtı. Antepin ayağında top tutabilen adamları vardı ve bulduğu 2 pozisyonuda gol atmışlar zaten başkada birşey yok. GS tek kale oynadı. İyide oynadı. Şimdiye kadarki Fenerbahçe den daha iyiydi hatta. Ama anlamadığım birşey var. GS yabancı transferleri yedek otursunlar diye mi yapıyor?

blink

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Benim tahminim ve gönlümden geçen; eğer Avrupa ile TSL temposunu ayarlayabilirsek büyük ihtimalle Galatasarayın yine şampiyon olması. Ayrıca henüz Fenerbahçe ve diğer rakiplerimiz ile aramızdaki puan farkı 3 iken böyle bişey için açılmış çok erken bir başlık diye düşünüyorum, her rakip birbirine 3 puan fark attıktan sonra ne olacak x'in hali diye başlık açacaksak işimiz var demektir.

Bu tabloya bakıp o zaman şimdiden Gençler birliğine ŞL'inde başarılar dilememiz ve Trabzonspor,Sivasspor,Denizlispor'a 2.Lig'de başarılar dilememiz gerekiyor..

Geçen sene aynı hafta aynı başlık açılıp ne olacak bu beşiktaş ve ya trabzonsporun hali denseydi, o duruma göre küme düşecekler falan mı diyecektik?..Demiyecektik, o zaman çok erken ve gaz bi başlık olmuş diyelim..

Cafo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Sampiyonlukta BJK ile çekişiriz.

GS transferde çok sönük kaldı.

Ön Libero eksiklerini hala gideremediler. Carrusca balon cıktı. Sol kanatları çok aksıyor. (3 maçta 1 iyi oynayan Ayhan'ı saymazsak) Defansta hala tandem problemi var.

GS bu kadroyla Süper Lig'de diğer iki büyüğe rakip olamayacak durumdayken, Şampiyonlar Ligi'nde işi Allah'a kalmış bence.

blink

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Sampiyonlukta BJK ile çekişiriz.

GS transferde çok sönük kaldı.

Ön Libero eksiklerini hala gideremediler. Carrusca balon cıktı. Sol kanatları çok aksıyor. (3 maçta 1 iyi oynayan Ayhan'ı saymazsak) Defansta hala tandem problemi var.

GS bu kadroyla Süper Lig'de diğer iki büyüğe rakip olamayacak durumdayken, Şampiyonlar Ligi'nde işi Allah'a kalmış bence.

Carrusca daha toplam 1 maç oynamamışken, dünyanın en büyük yıldız futbolcuları bi takımdan diğer takıma 6 ay da anca alışabiliyorken, balon çıktığını nerden anladın?
Ben aksini iddia etmiyorum, ama öyle olduğunuda iddia etmiyorum.

Daha 90 dakika oynamadı, 2 kere oyuna sonradan girdi, ilk 60 dakikasında zaten o maç çok kötü olan takımın en iyisi idi.
Farzı misal ilk maçında 3 gol atsa yıldız olmayacağı gibi, şimdi son 10 dk oynadığı oyunla da balon diyemeyiz sanırım.. Güney Amerika'dan geldi ve oynadığı yerde form durumu harika olan bi Arda var.

1 sezon demiyorum, oynar bi 10-15 90 dakika anlarız o zaman balon mu, teyyaremi :D.. Balon yorumu için biraz erken sanırım..

M

millionkurt

Misafir
Bu mesajı kendine göre çeviren angelo nickli kişi.. Bu kadar taraf tutma, sokaktada böylemi yapıyorsun?

blink

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
İyinet sen neler düşünüyorsun, bi başlık açmıssın ama paylaşımın çok az..

Sence ne olacak bu galatasarayın hali?

trextra

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
İyinet in 2 sene önce falan "ne olacak bu fenerin hali" diye başlık açtığını hatırlıyorum.

Konu hakkında da çok şey söylenebilir ama bence hiç iyi değil Galatasarayın hali. Yönetimin çok kötü olduğunu falan söyleyebilirim ama biri çıkıp dalga geçiyoruz diye ters cevap verir diye korkuyorum.

blink

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
İyinet in 2 sene önce falan "ne olacak bu fenerin hali" diye başlık açtığını hatırlıyorum.

Konu hakkında da çok şey söylenebilir ama bence hiç iyi değil Galatasarayın hali. Yönetimin çok kötü olduğunu falan söyleyebilirim ama biri çıkıp dalga geçiyoruz diye ters cevap verir diye korkuyorum.
Sanmıyorum, çünkü sana o konuda cevap verecek taraftarlar Türkiye'de hiç bir takımın yapmadığı bişeyi yapıp bütün yıl yönetimi protesto eden taraftardır. Herhalde yönetiminden, ya da başkanından bu denli nefret eden başka bi takım taraftarı yoktur.

trextra

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Özhan Canaydın çok kötü bir başkandır (Sadece misal) desem. Sen kendi başkanın azizeye bak gibi tepkiler alıyoruz sürekli. Eleştiriyi hep dalga geçmek sanıyolar genelde. Bu tüm diğer konularda da geçerli. Artık her mesajımın için ufak notlar ile açıklama ekliyorum. Burası forum ve gerçekten tartışma çıkmasını en son isteyecek kişilerden biriyim.

GS çok büyük bir camia ve taraftar sayısı çok fazla. Sen git koskoca UEFA ve Süper Kupayı al. Sonra maddi sorun yaşa. Ben artık GS her istediği futbolcuyu alır, para derdide olmaz diye düşünüyordum ilk zamanlarda. Tabi sizin yönetimden çok birazda Futbolcular yaktı. İnter dağıttı GS yi ve para ödemedi. Yine aynı yönetim gitti kulüpten kaçan futbolcuyu geri kabul etti. İsterse dünyanın en iyi futbolcusu olsun böyle birşey kabul edilemez.

Yeni bir Stad projesi falan varmış. O olur inşallah..

blink

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Özhan Canaydın çok kötü bir başkandır (Sadece misal) desem. Sen kendi başkanın azizeye bak gibi tepkiler alıyoruz sürekli. Eleştiriyi hep dalga geçmek sanıyolar genelde. Bu tüm diğer konularda da geçerli. Artık her mesajımın için ufak notlar ile açıklama ekliyorum. Burası forum ve gerçekten tartışma çıkmasını en son isteyecek kişilerden biriyim.

GS çok büyük bir camia ve taraftar sayısı çok fazla. Sen git koskoca UEFA ve Süper Kupayı al. Sonra maddi sorun yaşa. Ben artık GS her istediği futbolcuyu alır, para derdide olmaz diye düşünüyordum ilk zamanlarda. Tabi sizin yönetimden çok birazda Futbolcular yaktı. İnter dağıttı GS yi ve para ödemedi. Yine aynı yönetim gitti kulüpten kaçan futbolcuyu geri kabul etti. İsterse dünyanın en iyi futbolcusu olsun böyle birşey kabul edilemez.

Yeni bir Stad projesi falan varmış. O olur inşallah..
Aslında her istediğimiz futbolcuyu aldık desek yeridir. Galatasaray UEFA kupası alınmadan da en pahalı transferleri yapmıştı, hagi'nin sadee 99-00'de yıllık 5 milyon € sadece kendisinin aldığını biliyorum ki, zidane bu parayı almadı madrid'de yıllık olarak.

Sonrasında yine para krizi olmadı, bizim tek sorunumuz israfçılıktı.. Allahın ali lukunkusunun bizim kaç paraya aldığımızı biliyomusun? 15 milyon euro. Dönemin avrupa'da ki en pahalı transferi.

Ya jardel? Jardel dünya'da yapılan en pahalı ilk 10 transferden biridir, Galatasaray bu futbolcunun bonservisi için peşin tam 28 MİLYON DOLAR vermiştir ki, bu ülke de bu rakama 3,5 tane anadolu kulubu kadrosu kurulur.

Bratu,petre,almaguer,lukunku,prates,fabio pinto,felipe,jardel, xavier ve aklıma daha gelmeyecek bi sürü futbolcu. Hepsi yanlış transferdi belki ama milletin kafasına öyle bi yapışmış ki en pahalı transferi fb yapıyo diye :)..

Uefa kupasını pazarlayamadık dicem ama o zaman pazarlamak diye bişey söz konusu değildi zaten, en iyi futbol sanayileri real madrid, manchester united gibi takımlar 2000 senesinde kendi alt yapı ve ya ülkelerinin en iyi futbolcuları ile oynuyolardı..

Madrid'de 2000 senesinde zidane, ronaldo, beckham, robinho değil concecaio, , mcmanaman , hierro vardı.

Futbol son 3,4 sezondur sanayileşiyor iyice, aslında belki 20 senedir öyle de biz yeni yeni öğreniyoruz..

Umarım bi Türk takımı aynı başarıyı ve ya daha üstünü yakalar da, kendisini iyi satıp bundan gelir elde eder, bizim gibi gidip allahın lukunkusuna 15 milyon vermez..

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5