İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Ne olacak halim?

emirx

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşlar adsense şifremi unuttum dolayısıyla gmail şifremide paralo sıfırlamaya girdiğimde şifreniz ikinci mailinize gönderildi dedi fakat hiç bir mailime gelmemiş. Eğer mailiniz yoksa 5 gün beklein gizli sorunuzu soracağız demişti 5 gün oldu fakat sormadı bugün.
Şimdi ben adsense hesabıma hiç girmeden her ay ödeme alabilirmiyim?
Hesap pinli tüm ayarları yapılı.Bu ay ödeme bekliyordum...
Sizce ne olur arkadaşlar?

bAdlove

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Eğer pin kodunu doğruladın ve hesaba yatırılan paranıda girdi isen, ödeme alman için adsense hesabına gerek kalmaz.
Ama hesapta ne olduğunu bilmeden alırsın.
Saldım çayıra mevlam gayıra ;)

emirx

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Valla unuttum nasıl oldu anlamadım ama unuttum hesabın herşeyi tamam, giriş yapmadan ödeme alırım inş...

pigeon

0
İyinet Üyesi
Reaction score
12
:) ödeme almak için hesaba girmeye gerek yok. pin ve banka bilgileriniz girildiyse bir kere yeterli.

umuture

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
nasılsa sayfalarında google reklamıda vardır ordan yayıncı kodunuda al reklamlarıda kendine göre düzenle renleri biçimi falan zaten boyutlarının sayfasına girmek için üye olmakta gerekmiyor sadece reklam tıklama sayfa gösterimi görmezsin olur biter.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5