İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Ne olur bu silahlar sussun....

Mywedding

1
İyinet Üyesi
Reaction score
96
her maçta , düğünde eğlencede kutlamada silah atanlara , hayvan diyeceğim ama hayvanlara haksızlık olur, şimdide yunanistan maçını kazandık diye patır patır silah atıyorlar..

çocuğumuzla sokağa çıkmaya korkar olduk , yuh diyorum bu magandalara, YUH

Angelo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
111
Az önce Bebek'ten geldim. Orda sahilde de attılar baya. Anlayamadım, demek ki magandalığın semti, seviyesi yok.

D

DiziEvi

Misafir
emniyet müdürlüğü cok ciddi yasalar cıkarttırıyor silahlanmayla ilgili

zaten normal silahı sokaklarda ruhsatlı bile olsa taşımak neredeyse imkansız gibi birşey verilen cezaları görseniz...

NeFuSa

0
İyinet Üyesi
Reaction score
15
Yasaların düzenlenmesi için mutlaka birilerinin canı yanacak.
Göz önünde koskoca çukur olsa, biri içine düşmeden o çukur kapatılmaz Türkiye'de.
Silâhlar desen tamamen özentiyi simgeliyor. Kurtlar Vadisi vs. gibi diziler çıkarsa sürekli silâha olan ilgi artar. Bu tür diziler popüler olmaya başlandıktan sonra silâh satışları tavan yaptı.

XR9

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
belediyelere ve vatandaşlarada görev düşüyor.

bu sene kocaeli büyükşehir belediyesinin başlattığı "Silahlı Sevince Hayır" kampanyası işe yaramış gibi gözüküyor. birkaç aydır bir çok reklam panosunda ve üstgeçitte, yerel televizyonlarda bu kampanya ile ilgili afişler&reklamlar var. bu kampanya ile eskiye nazaran silah sesleri azaldı. hatta bu maçtan sonra hiç duymadım.

G

gncytnk

Misafir
birde yenibosnaya texas derler tek silah patlamadı bizde :p

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5