İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

NE önerirsiniz?

aoguney

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba ,

Ben sitemde şu anda google adnsense kullanıyorum fakat sitem basketbol içerikli olduğu için yayınlanan reklamların kazancı çok düşük oluyor. Mesela dün 50 tıka 1 dolar verdi. Tık başına 0.02 dolar civarı alıyorum..

Bana tık başına 0.1 dolardan fazla veren bir site önerebilir misiniz?

Saygılar...

Developer

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Basketbol sitesine uygun reklamlar çıkmaması ve/veya çıkan reklamların düşük olabilme ihtimali nedeni ile gelen reklamlarında o ücreti ödemesi normaldir.
Öncelikle ingilizce içerikli bir site yapmanı tavsiye ederim.
İçeriğin konusunda ise, turizm, tatil, borsa, IT, emlak ve benzeri şekildeki siteler ile daha çok kazanabilirsin.
Ya da siteni yaparken bu içeriğin reklamverenler acısından öneminide düşünebilirsin.
Ama en önemlisi, AdSense için site yapma.

aoguney

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Developer' Alıntı:
Basketbol sitesine uygun reklamlar çıkmaması ve/veya çıkan reklamların düşük olabilme ihtimali nedeni ile gelen reklamlarında o ücreti ödemesi normaldir.
Öncelikle ingilizce içerikli bir site yapmanı tavsiye ederim.
İçeriğin konusunda ise, turizm, tatil, borsa, IT, emlak ve benzeri şekildeki siteler ile daha çok kazanabilirsin.
Ya da siteni yaparken bu içeriğin reklamverenler acısından öneminide düşünebilirsin.
Ama en önemlisi, AdSense için site yapma.

Zaten adsense için site yapmadım eğer onun için yapsaydım basketbol sitesi olmazdı , ama yine de basketbol sitesi bile olsa biraz kazanmak istiyorum ve bunun için tık başına 0.1 dolar civarı verebilen sponsorlar arıyorum ;)

Developer

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
AdSense harici türk sponsorlardan tele.com.tr kullanabilirsin ;) Üyeliğin onaylandığında banka hesabına 5 YTL direk gönderiyor, sonrası tık başı 3 kuruş veriyor, satış ortaklığı %20 yani 6 YTL kazandırıyor.
Daha farklı sponsorlar hakkında Internetten Para başlığını inceleyebilirsin

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5