İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Ne sağı ne solu? Gelin bir de bunu görün

Gamend

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Arkadaşlar, sitedeki yazı ve resimleri gördüğümde beynimden vurulmuşa döndüm. O kadar pislik ki bunlar (insan diyemiyorum) Allah'ı bile karikatürlerine yazacak kadar iğrençler. Hadi Müslümanlardan hazzetmeyip şerefsizlik yapıyorsunuz, tamam da sonuçta Allah hepimizin Allah'ı.

...

Umarım 1-2 saat sonra bu linke tıkladığımda açılmaz site. Bekliyorum artık bir şeyler. Kapatın şu rezilliği. :eek:

Turkmucit

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Dediğiniz gibiyse izlemek girmek birşekilde hit vemek bile istemem.Protesto ediyorum.Muhakkak bellarını bulacaklardır Zerre kadar şüphem yok!.

Gamend

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Dediğiniz gibiyse izlemek girmek birşekilde hit vemek bile istemem.Protesto ediyorum.Muhakkak bellarını bulacaklardır Zerre kadar şüphem yok!.

Yorumlara baktığımda Türk ve müslümanların siteyi bildiğini gördüm. Ama site nasıl hala ayakta bunu düşünüyorum. En azından blogger'a şikayet etsek kapatırlar sanırım. Çünkü din, ırk ve insanlığa büyük bir hakaret söz konusu.

Turkmucit

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
onların işi belli olmaz.Bu tip şeylere duyarlı değiller bence.Anca çok büyük tepkiler ile olacak birşey.Bu kadar tepki ise o siteyi yapanları meşhur eder .Siteleri kapansa da gelecekte "şu kişilerin yeni sitesi" şeklinde ortaya çıkarlar.
En iyisi muhattap kabul etmemek.Bunlar kimki kale alacan zaten.Ancak bunu bir devlet yapsa o zaaman elden gelen gelmeyen yapılmalı.Ancak her çoluk çocuğun peşine düşsek...
Dediğim gibi inş. bularlar belalarını.

jackal

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
aslıdna adresını bıle vermemek lazım bunalrın...

Mywedding

1
İyinet Üyesi
Reaction score
96
arkadaşlar bu avrupalıların olaya bakışı bizden çok farklı, bunlar din iman nedir bilmez, dini işine gelirse kullanır , işine gelmezse kullanmaz...

aslında karşı çözüm olarak ne üretebiliriz , konuya başka açılardan bakmalarını nasıl sağlayabiliriz , bilmiyorum ama yaptıkları çok kötü , bence üç beş çocuk bunlar.

netistanbul

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
linki kaldır lütfen.. şe..in hitini artırmayalım..

qdin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Arkadaşlar, sitedeki yazı ve resimleri gördüğümde beynimden vurulmuşa döndüm. O kadar pislik ki bunlar (insan diyemiyorum) Allah'ı bile karikatürlerine yazacak kadar iğrençler. Hadi Müslümanlardan hazzetmeyip şerefsizlik yapıyorsunuz, tamam da sonuçta Allah hepimizin Allah'ı.

...

Umarım 1-2 saat sonra bu linke tıkladığımda açılmaz site. Bekliyorum artık bir şeyler. Kapatın şu rezilliği. :eek:

Merhaba,
açıkcası linke tıklamaya cesaret edemedim. Allah bunları bildigi gibi yapsın ancak birde şöyle düşünelim karikatür yapıyorlar demişizde bu adamlar Jim kerry filminde "1" haftalık yaratıcı rolune girmedimi? matrix de ben tanrıyım diye biri cıkmadı daha neler var neler. Bu yüzden bırakın kendi pisliklerinde kendileri bogulsun.

sempaty

1
İyinet Üyesi
Reaction score
19
biçok kez açılmış, dünyaca tepki görmüş bi olay. bu site hakkında çok şikayet gittiği için sanırım, uyarı duruyo uzun zamandır siteye girişte.

ilk görünce hemen bişeyler olsun kahrolsun diyoruz ama o insanlıktan nasibini almamış kişilerin istediği de bu olsa gerek

disconnect

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
5
arkadaşlar bu avrupalıların olaya bakışı bizden çok farklı, bunlar din iman nedir bilmez, dini işine gelirse kullanır , işine gelmezse kullanmaz...

aslında karşı çözüm olarak ne üretebiliriz , konuya başka açılardan bakmalarını nasıl sağlayabiliriz , bilmiyorum ama yaptıkları çok kötü , bence üç beş çocuk bunlar.
İsa ve hristiyanlık için aynı tarzda site yaparsan tepki verirler. Bizim dinimiz onlar için hiçbirşey ifade etmiyor.

siirvehikaye

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Müslümanları germe operasyonlarından biri. Kışkırtıp sonra şiddete döndürüp Müslümanlar şiddet yanlısı diyecekler. Yalnız 11 eylül oyununda da gördük hep bu tür oyunları planlarının tersine sonuç vermiştir. Bu asalaklar, İslam saldırdıkça dünya insanları İslamı merka edip araştırıyor, araştırınca doğruyu görüyor.

siirvehikaye

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
İsa (a.s) ın da bizim peygamberimiz olduğu gerçeğini unutuyorsunuz sanırım.

netistanbul

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
İsa ve hristiyanlık için aynı tarzda site yaparsan tepki verirler. Bizim dinimiz onlar için hiçbirşey ifade etmiyor.

bizde ayn tarz site yaptığımızda onlardan ne farkımız olacak. üstelik Hz isa yı bizim onlardan daha çok sevdiğimiz kesin. Hz isa hakkında da boyle birşey yapılması taraftarı değilim.. onun yerine gerçek hristiyanlığı ve Hz isa ve Hz Muhammedi anlatan siteler yapmak lazım. bu şekilde olursa her turlu desteği vermeye hazırım.

Rapmaster

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
editle gitsin şu imzayı kardeşim , her ne kadar ibretlik için koysan bile yinede günahtır bunları yayınlamak sonuçta o sitenin reklamı oluyor ben açıkcası resmi gördüğümde utandım ve hemen kapattım

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5