İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Ne Sitesi Açaım

G

galatasaraylilar

Misafir
Arkadaşlar yeni ve deişik 2 tane daha site açmayı düşünüorum. aklıma onlarca site gelio. ama hepsi klasik. mesela toplist desen, çok var. genel forum desen, çok var, spor desen, bir tane bende var zaten. başka ne olabilir. lütfen bana yardımcı olun.

(bide arkadaşlar müzik forumu açaım diye düşündüm. elimde oldukça güsel ve çok müzik var. güselde bir domain buldum. ama en son mp3 sitelerinin yasaklandığını duydum. bunun hakkında bişey bilen varmı?)

{{DELIKANLIM}}

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
http://www.datingsoftware.biz/demo/index.php sunun turkcesini bula bilceksen yada turkceye cevirme imkanin varsa php den anliyorsan bunu böyle site acan ilk turk sen ol yoksa ben yaparsam ben olcam bundan daha iyi bir site yapilamaz böyle bir projeden iyi bisey yoktur user cekiyor adsensede sagolsun tiklama basi veriyor ayrica icinde reklam vermek icin imkanlar var....ama kahrolasin turkce dili yok koskoca cince var :)

*siber*

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
{{DELIKANLIM}}' Alıntı:
http://www.datingsoftware.biz/demo/index.php sunun turkcesini bula bilceksen yada turkceye cevirme imkanin varsa php den anliyorsan bunu böyle site acan ilk turk sen ol yoksa ben yaparsam ben olcam bundan daha iyi bir site yapilamaz böyle bir projeden iyi bisey yoktur user cekiyor adsensede sagolsun tiklama basi veriyor ayrica icinde reklam vermek icin imkanlar var....ama kahrolasin turkce dili yok koskoca cince var :)

yanılmıyorsam bu arkadaşlık scripti. Ve Türkiye'de nereni sallasan arkadaşlık sitesine değiyor.

{{DELIKANLIM}}

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
siber evet ama bu arkadashatti script baska turklerin kulandigi basit script okadar cok extralari olmiyan seyler benim dedim tam profesonel icinde msnmessenger webcam özelikli aramalar yani demosunda menager sifreside demo123 gir bak neler özeligi var görursun tabiki ingilizcen varsa daha cok anlarsin ama yamuklar bir turkce yapmamislar ona yaniyom :)

TRinsanRehberi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
danışmanlık ücreti verirseniz size ne site açmanız gerektiğini söylerim.

uyuz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
her galatasaraylı gibi antifenerbahçe sitesi aç. 30 milyon taraftarınız var ne de olsa, yarısı girse 15 milyon hit :D

dizayn1st

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
en çok aranan kelimelere bak, ordan hem sana uygun hem çok aranan bi kelime ile ilgili site aç.

alpaym

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Konu biraz dağılmış gibi fakat trinsanrehberi sanada para kazandıracak bir fikri varsa ve güvenilir deneyimli biri ise fikiri için para istemekte haklı ama bu forum yeri olmayabilir.

Artık para demek fikir ve bilgi demek. Yer etmiş ve kök etmiş sanayiler dışında çok para kazanan tüm şirketler bilgi satarak yada bilgilerini işe dökerek para kazanıyor. Ayrıca günümüzde bazı danışmaların saatleri 10bin dolardan başlıyor. :)

Site tavsiyesine gelince iki seçeneğin var google adsense yönelik bilgi içeren bir site yapabilirsin yada direk ticaret yapabileceğin alsatın olduğu bir site yapabilirsin onun dışında yaptığın tüm siteler sana zaman ve para kaybettirir. (benim kilerin bana baya zararı var ticaret atılmaya az kaldı)

TRinsanRehberi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Sayın alpaym benimkisi biraz latife (ücret konusu). kendi listemde yapılmayı bekleyen projeler var.
ama arkadaşa önereceğim konu projeler diye bir çalışma yapabileceği yönündeydi. ne yaparsam tutar ne yaparsam tutmaz diye fizibilite çalışması üzerine yoğunlaşan bir proje fikirlerinin paylaşıldığı bir web sitesi yapılabilir.

{{DELIKANLIM}}

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bana 2 gr akil fikir satsana kardesim :) hey allahimya ne gunlere kaldik ya azda mantik dusunun ya akil fikir dusunceler paraya gelmez para para diyip öbur dunyaya gitmeyin gözunuz seveyim ya adam egerki para verip yapacaksa ozaman hersey dusunup a-z yap ne alcaksan al der ya hersey var sadece ne yapayim diye sormus dusuncelerinizi söyleyin... Sizleride anliyorum turkiyede suyu parayla satan normal akil fikiride parayla satar allah herkesin sonu hayir etsin ne diyelim.... Ben aradan cekiliyorum insalah arkadas bir yol bulur ben dusuncemi projemi söyledim okuyun yapan cok kar eder tek diyecem sey sabredip iyi bilgiler alip guzel bisey yapmak...

saygilarimla

zokkie

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
profesyonel herşeyin bir bedeli olacaktır, olmalıdır. mal/fikir/hizmet her neyse ...

{{DELIKANLIM}}

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
yaa adam öyle bisey aramiyorki fikir istiyor neyse profesonel diyon ben su dedigim script icin firma veya yapacak guvenilcek yer ariyom turkcelestircek a-z hersey yapcak hic bisey calmicak yaptiktan sonra elime vercek bende parami vercem böyle birler varsa ciksin bende profesoneldir derim 3 gundur firma ariyom dil degistircek php den anlicak ama yok olsaydi zaten sasardim...

Bu ara hersey para profesonel diyorsunuzya su dedim yer 600 dolar satiyor adama dedim turkce yap extra para vercem yok diyor dunyanin parasiyla satiyor musteri bulmus ama yapmiyor demeki hersey para degil....

TRinsanRehberi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Birçok şeyin parasız olmasını bekleyen mantıkla, her istediğini parayla yaptırmaya çalışan mantık ...

*siber*

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
{{DELIKANLIM}} bir haftadır türkçeye çevirecek birilerini arıyorsun. O kadar zamanda 10 site editlemiştin yaw eğer script elinde ise. Pekde zor değildir yani indir bir çevirici bir gününü alır en fazla.

{{DELIKANLIM}}

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
demeki hersey para degilmis veya mantikli degilmis arastirip bekleyip sabirsizlikla guvencek yapcak kisileri bulmak demektir :) ceviren cok ama guvencen kisi nerde sorunda oo yaa neyse ben kapatiyom olayi cok buyudu su benim meselem en iyisi kapansin.....

konuya devam arkadas bence sen super bir spor legalparasi ac tabiki biliyorsan bilsem onuda yapardim :)

G

galatasaraylilar

Misafir
siber at yarışı oynayanlar cafeye gitmezki :) hepsi bi deli :) bu arada bi tane spor sitem var arkadaşlar. bi kişi anfenerbahçe sitesi aç demiş. benim antfenerbahçe zaten. legalpara konusuna gelince, iyiler var. bana kimse güvenmez... bide çeviri isteyen arkadaş, ben çevirebilirim galiba, ama php bilmiorum. ona göre :) varmı başka fikri olan?

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5