İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

ne sitesi açsam acaba ?

theersin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
Arkadaşlar acaba ne tarz site açsam forum sitem aklıma birşey gelmiyor.
Site kurup belirli zamanda hitini ve pr si yüksek olması için herşeyi yapıcam sizce ne sitesi kurmalıyım şu tarz siteler aç diyebilcek arkadaşlar varmı.

LuGeLaS

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bol içerikli site açmanı tavsiye ederim
mesela Fıkra,Biyografi,Oyunhileleri,Program,Rüya tabirleri , Şiir ,Şarkı Sözü ,Yemek Tarifi ,Firma siteleri gibi siteler açabilirsin

Not:sen bunlardan aç dbleri ben sağlarım:D

Y

ysf

Misafir
kapsamli bir portal isine yarayabilir. Ama oncelikli amacin insanlari eglendirecek icerikli bir portal olsun

biqq

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
para kazanmak istiyorsan ne açarsan aç ama yeter ki ingilizce olsun:)

Desix

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ne çok db var herkeslerde yaw :)
varsa paylaşın benimle de..
birçok domain filan var boş duruolar uğraşamadığımdan..

Angelo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
111
60.000 DVD'nin yonetmen, oyuncu, Amerika'daki fiyati ve aciklamasi var Access'de. thumb resimleriyle birlikte. Is yapar mi?

T3chn0

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
abi beni alakadar etmez saygı duyarım ama bence ya db çalıyorsum demek istemiyorum ama yada botla ( lütfen yanlış anlama ) o kadar db toplamak zor

BiLHost

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşlar acaba ne tarz site açsam forum sitem aklıma birşey gelmiyor.
Site kurup belirli zamanda hitini ve pr si yüksek olması için herşeyi yapıcam sizce ne sitesi kurmalıyım şu tarz siteler aç diyebilcek arkadaşlar varmı.

Hosting SİTESİ aç..Son yıllarda iyi moda.. :)

keyfinebak.com

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
sudoku mu ne oyun var onun sitesini aç kitapları bile kapış kapış giden bir oyunun haliyle internette meraklısıda çok olur...

nası bi sistem yaparsın bilemem ama güzel bi site çabuk bitirenler yarışmalar hediyeler filan kısa zamanda güzel hit ve sağlam ziyaretçin olur... içeriğide özgün tutucağın için büyük ihtimal pr değerin güzel olur...

db mb yok bende ama yol göstermeyi severim... :)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5