İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Ne Sitesi Açsam ?

Webdoktorz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
5
Arkadaşlar Blog Tarzı Bir Site Açıcam.
Günde 200 tekil hite ulaştığımda en az 2 dolar adsende kazancı istiyorum.İçerik olarak sizce nasıl bir site açmalıyım?

A)Fonex
B)Sağlık
C)Program Download
D)Otel-Hotel-Tatil Rehberi
E)Sizin Fikriniz varsa?

teamül

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Şu zamanda Otel-Hotel-Tatil Rehberi gibi birşey açma derim çünkü yaz (tatil) sezonu bitiyor Okullar açılacak onun için d seçeneğini bir daha yiyi düşün benim fikrim istersen tabii ki Ramazan ayı geliyor ayrıca okullar açılıyor o yüzden vatandaş biraz dine öğrenci de eğitime yönelir diye düşünüyorum

Webdoktorz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
5
Tamam D seçeneğini eledik gitti :)

A)Fonex
B)Sağlık
C)Program Download
D)Elendi :)
E)Sizin fikriniz?

draga

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
200 tekil hit 2$ çok çok çok çok çok çok zor.. infocular piyasadan çekilmeden çok çok çok çok çok çok zor.

important_61

1
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Şimdi birde konuya şöyle bakmak gerek hangi site açarsan aç tıklamaların garanti olacağı kesin değil.
Mesela benim günde 1000 tekil hit yapan sitem var..Ama gel görki 2 dolarlık tık'a ulaşamıyor.Yani şunu demeye çalışıyorum. Siten 200 tekille bu 2$ulaşamayabilir ve şıklarındaki siteler ortalıkta nereye elini atsan değecek siteler.
daha değişik fikirlerle daha az ziyaretcin olsa bile bişeyler yapabilirsin.

Genede oy vermek gerekirse.Kendine özgü bir blog seçeneğine oy verirdim.En azından ojinal yazılar olur google ilk sende başlar sıralamada.

Webdoktorz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
5
@important_61 bu yazının anafikri şumudur:
"Teknoloji ile ilgili bir blog aç ve kendi yazılarını paylaş"

Webdoktorz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
5
Peki birşey daha sorucam? Hem ingilizce içerik hem türkçe içerik sağlık bloğu açsam? Tek domainde 2 dil birden.

important_61

1
İyinet Üyesi
Reaction score
2
@important_61 bu yazının anafikri şumudur:
"Teknoloji ile ilgili bir blog aç ve kendi yazılarını paylaş"

İllede teknolojik olmasın yeri geldimi kendin bulduğun,internette farkında vardığın birşeyi paylaş.Kategorileri ayır;
Yazılım-İnceleme-Teknoloji haberleri-Bilgilendirme uyarı vs.gibi.Bak bunlarla siten hem download hem haber hemde mini bir yardım bloguna döner.

Birde 2.yazdığın mesaj için bişey söyleyim.Sağlık konusundaki bilgini bilmiyorum ama biyer gelir tıkanırsın.Birde konuları başka sitelerden alıp kendi sitene koyacaksın ki bu sana bişey kazandırmaz aksine vaktini alır.Üstelik birde ingilizce veya başka bir yabancı dil içinde uğraşacaksın buda çok ama çok zahmetlidir.Scripti,konusu vs.uğraştırır çok.Ben bu tür bloglardan yararlanıyorum ve çoğu kişide böyle.senin dediğin sağlık sitesi işleri genelde bu işlerde uğraşanlar için ideal

NarKo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arkadaslar ben bu özgun lafından nefret ediorm cok da sacma googleye göre özgun içerik daha once acılmamıs yapılmamıs içerikdir yani mesela bilgisayar icat edilmeden once senn onu bulman içcat etmen gibi simdi özgun içerik vs yeni sitemiz farklı olsun die farklı site nasıl acıcazkş nette olmayan sey varmı neyin ozgununu accas arkadaslar fıkra uzerine site acalım mesela biz bu fıkrayı sırf ozgun olsun die tersten yazmamıs lazım o zaman ozgun olur yada bilgileri degistemeyizki haksızmıyım.? ne sitesi acsam sıorusuna cevap bana sorarsa ne sitesi deil sitende her sey olsun tek bir konu uzerine nie accanki sitene her sey ekle bence karma karısık olsun benim fikrim en iyiside bu film olsun video olsun oyun olsun sohbet olsun makaleler olsun aklına gelcek hersey. http://wp34.blogspot.com/

11seconds

0
İyinet Üyesi
Reaction score
29
forum açma yüzlerce forum var, tutması için en popüler 5 siteye reklam vermelisin örnek oyun için
www.turkmmo.com
genel için
frmtr.com
webmaster için veya genel
forum.iyinet.com
r10
webmastersitesi vb.

hepsine reklam vermen 5milyar götürür :D tabi haftada 500bin kişi istiyorsan o ayrı.

akahaita

0
İyinet Üyesi
Reaction score
38
Arkadaşlar Blog Tarzı Bir Site Açıcam.
Günde 200 tekil hite ulaştığımda en az 2 dolar adsende kazancı istiyorum.İçerik olarak sizce nasıl bir site açmalıyım?

A)Fonex
B)Sağlık
C)Program Download
D)Otel-Hotel-Tatil Rehberi
E)Sizin Fikriniz varsa?

Diyelim ki 400 sayfa gösterimin var. Sayfa To %4 olursa (bu normal bi rakam), tık sayısı 16 olur. Ve 2 dolar kazanabilmen için, her tık başına 0.12-0.13 dolar, yani 12-13 sent almalısın. Ve bu o kadar zor değil..

Fonex dediğin şey ne oluyo? Forex demek istemişsin heralde.
A şıkkı ile başlayalım. Forex sitesi açarsan içeriğin nasıl olacak? Yani ne mırıldanacaksın? Forex ve borsa konusunda bilgiliysen olabilir.
B şıkkı; sağlık konusunda çok site var, gerçi her alanda çok site var ama para kazanmak isteyen hemen hemen herkesin aklına ilk gelen şey sağlık sitesi oluyor.
C; program downloadda bence pek bi şansın yok.
D; Ben de ingilizce bi otel blogu açtım, daha yeni henüz. Ve eğer içeriğin ingilizce ve özgün olacaksa tavsiyem bu şık olacaktır. 2 dolardan daha fazlasını kazanırsın. Tabi tutturman lazım..

kuzgun

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
254
aslında kullanıcı adın sana fikir verebilir, biraz düşün

HostLife

0
İyinet Üyesi
Reaction score
5
Şu zamanda Otel-Hotel-Tatil Rehberi gibi birşey açma derim çünkü yaz (tatil) sezonu bitiyor Okullar açılacak onun için d seçeneğini bir daha yiyi düşün benim fikrim istersen tabii ki Ramazan ayı geliyor ayrıca okullar açılıyor o yüzden vatandaş biraz dine öğrenci de eğitime yönelir diye düşünüyorum

Dedim bu arkadaş nediyor böyle; meğersem 2008 hortmuş :)

vanhasley87

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
200 tekil hit ile adsense kazanç olacağını sanmıyorum
Arkadaş bu adsense kazanç olayı tamamen şans gibi birşey 200 tekil hitle kazanç olmaz dmişsin ama 3 günden beri tekil hitlerim 1.gün=124 kişi kazanç 1.90$ 2.Gün 159=2.70$ 3.Gün 177=2.20$ bu rakamları ben günlük 550-800 tekil hitli sitemden bile rüyada görürdüm 800 hitli sitemin kazandırdığı günlük 1.50$ ı geçmiyordu ama yeni açtığım sitede gördüğün gibi rakamlar ortada

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5