İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Ne Tür Proje ?

alp@gu

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba Arkadaşlarım ve Üstadlarım.

Ben ve Ortağım Yeni Bir Proje Geliştirmek İstiyoruz. Ancak Tutabilecek Bir Fikir Aklımıza Gelmedi. Sizlerinde Bu Konuda Görüşlerinizi Bekliyoruz.

Bizim Düşündüğümüz Komik Hayvan Videolarının Bir Sitede Bulunduğu Bir Video Sitesi. Sizce Tutar mı ? Getirisi Ne Olur ?

Selametle...

çatlak

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
sadece komik hayvalar ile ilgi videolar olcaksa sanmıyorum tutmaz ve böyle videolar için siteler var zaten..benim düşüncem ... :)

alp@gu

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Teşekkür Ederim :) Başka Ne Gibi Siteler Tutar Bunu Araştırıyorum. Sürem Bol Benim :)

çatlak

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
tüm kullanıcılara ifade eden tüm kullanıcılara açık olan 13 yaş ve 80 yaş herkesin kullanabileceği bir site düşünürdüm kendımce sadece bir yerde takılmak istemem....
video sitesi kurcaksan fiyat masraflar felan ağır gelir ve bir çok video sitesi varken senin siteni seçmeleri için ilgi çekici birşeyler olması lazım...

alp@gu

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Haklısınız. Herkes Aynı İşi Yapar Ancak Arasından En İyi En Kaliteli Hizmeti Sunan 1. Olur.

Whed

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Tutabilecek projesi olan zaten bir şekilde hayata geçiriyor. Önemli ve zor olanı da bu projeyi bulabilmek.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5