İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

ne yapabilirim ?

U

umurcan

Misafir
Merhaba ,

AdSense hesabınızın önceden geçersiz tıklama etkinliği yüzünden
durdurulmuş bir hesapla alakalı olduğu bulundu, bu yüzden hesabınızı
durdurduk. Geçersiz tıklama etkinliği üzerine hesabı durdurulan
yayımcıların AdSense'e katılmalarında izin verilmez, ve AdSense'den
ödeme alamazlar. Hesabınızdaki kazanç etkilenen reklamverenlere uygun
şekilde geri ödenecektir.

Program Şartlar ve Koşullarında belirtildiği üzere, Google herhangi bir
yayımcının katılımını sona erdirme hakkını saklı tutar.

Saygılar,

Google AdSense Ekibi

4 haneli rakalmlardaydım :( ne yapabilirim google a mail atsam yardımcı olmazlar mı?

2 sene önceki eski bilgisayarımdan açtığım hesap nerden nasıl buluyolar ki

TReX

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
geçmiş olsun umurcan.Ödeme... olmamış mıydı?Genelde pek olumlu bi yanıt alınmıyor ama hile fln yoksa mail at istersen

sverdlow

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
4 haneli rakamlardaysan mutlaka hakkını ara, ama adamları da sinirlendirme.
Gerçi onlar attıkları maillerde, üzerimde sürekli derviş izlenimi bırakıyorlar ama gene de kızdırma :)

U

umurcan

Misafir
bu hesapta hiç hile yok ama 2 sene önce eski bilgisayarımdan üyeydim tabi o da başka kişinin üzerine filen kayıtlıydı nasıl olduysa kağattılar onu
geçen ay yeni hesap açtım parayı kazandık pin kodu filen geldi para gelicek diye bekliyorum eskiden hesabınız varmış diye kapattılar işte

beceriksiz_acemi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
16
umurcan' Alıntı:
bu hesapta hiç hile yok ama 2 sene önce eski bilgisayarımdan üyeydim tabi o da başka kişinin üzerine filen kayıtlıydı nasıl olduysa kağattılar onu
geçen ay yeni hesap açtım parayı kazandık pin kodu filen geldi para gelicek diye bekliyorum eskiden hesabınız varmış diye kapattılar işte

umurcan merhaba ;

Bu gelen iptal edildi mesajı, pc ile alakalı değil.Eskiden banlanan bir sitede kodları kullanmandan dolayı ban yemişsin.Bu şekilde kod kullandın mı ?

U

umurcan

Misafir
sanırım evet 1 hafta kulladım ve sadece 0.5 dolar kazanmıştım :(
şimdi nereye mail atmam gerekiyo :)

beceriksiz_acemi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
16
bence boşa kasarsın.Ama sen yinede dene umarımki açarlar.Sorun şu: Adamlar tekeller ve istedikleri gibi at koşduruyorlar.Normalde o banlanan hesapdan kazandığın parayı kesip, sana uyarı maili atabilirlerdi.Ama diolarki ; üye olurken şartları oku ve uy.Uymazsan atarım.

karakutuu

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
2 sene önceki ev adresinle şimdi yeni üye olurken verdiğin adres ayni mi ?

ve mail adresin ayni mail mi ?

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5