İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Ne Yapmalı ?

ReferXchange

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Buradaki bir çok webmaster'ın düşündüğü bir konu olduğunu biliyorum, ancak hem fikir almak hem de herkesin faydalanmasını sağlamak üzere sormak istedim.

- Harcayabileceğim belirli bir bütçem var. Sormayın lütfen ne kadar olduğunu, piyangodan para da çıkmadı bi sponsoru da dolandırmış değilim. Sadece 3-4 iyi projeye ihtiyacım var ve bunun için kaynak buldum ve değerlendirmek istiyorum.
- Ücretli, ücretsiz, kişisel olarak yazılmış scriptler html sayfalar vs. olabilir.
- SEO olayları konusunda başarılı olmasını tercih ederim.
- Domain satın almak istemiyorum, Genelde alakasız domainlere çok genel içerik kurulmuş oluyor ve bunu istemem.
- Öncelikle yabancı dilde (tercihen ingilizce) site ya da içeriğe ihtiyacım var.
- Sistemin kendi kendine işlemesini ve yönetiminin kolay olmasını istiyorum. Hile çekiciliği yüksek ise hile korumasının da iyi olmasını bekliyorum.
- İndexlendiğinde olabildiğince fazla sayıda sayfasının olmasını ve TELİF sorunu olmamasını istiyorum.
- Herkesin elinde olan şeyler bende de var :) bu nedenle önermeyiniz.
- Ortağa ihtiyacım yok ortağım var.

-Herkesi ilgilendirecek şeyleri bu mesajı yanıtlayarak belirtirseniz herkes faydalanmış olur. Benim için bir teklif yapmak isterseniz lütfen ÖZEL MESAJ ile iletin bana.

İmkanı olmadığı için gerçekleştiremediğinden ya da sırf beni sevdiği için özel mesaj ile bana projeleri konusunda bilgi vermek isteyen olursa teşekkür ederim şimdiden. Ama özellikle maddi karşılığını ödeyerek 3-4 adet Trafik vaadedici projeye girmek istiyorum.

Biliyorum ki bu tür mesajlar attığımda birden milletin malı kıymetleniyor ve çok az şey satın alabiliyorum. son mesajdan sonra 11 domain ve 4 kurulu site aldım birisi dışında çok büyük bir fayda sağlayamadım henüz. İnşallah satacak bir şeyleri olan vardır...

YAV BANA BİR ŞEYLER SATIN LÜTFEN.

Saygılar

caper

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
İnsanlar bir şey satmak istese diğer bir kaç konundan da sana iletişime geçebilirler sanırım. Neden aynı konuyu bir kaç defa açıyorsun.

ZIPPKIN

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
evet olayı farklı girmişsin ama sonu farklı gelmiş, doğaldır tabi, bu aralar gördüğüm kadarıyla aklın projelerinde. kolay gelsin.

yoktur

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Hitlist gerek mi?
Orjinal tasarımı+scripti+domain+pagerankıda var. Yapmayı düşündüğüm bir projem vardı ama vakitsizlik yüzünden hayata geçiremiyorum.
Full google optimizeli.

ReferXchange

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
birileri beni bozsun diye değil emin ol.

(daha önceki mesajlarımdan farklı bir şeyler yazdığı biliyorum ve mesaj atmamın faydası da oldu emin ol! )

saygılar

caper' Alıntı:
İnsanlar bir şey satmak istese diğer bir kaç konundan da sana iletişime geçebilirler sanırım. Neden aynı konuyu bir kaç defa açıyorsun.

ReferXchange

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
memnun olurum.
pm alayım

yoktur' Alıntı:
Hitlist gerek mi?
Orjinal tasarımı+scripti+domain+pagerankıda var. Yapmayı düşündüğüm bir projem vardı ama vakitsizlik yüzünden hayata geçiremiyorum.
Full google optimizeli.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5