İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Ne yapmalıyım!

G

galatasaraylilar

Misafir
Meraba arkadaşlar. sitemi yeni açtım ve sizler gibi para kazanmak istiorum. günde 100 tekil alıyorum. bana şu anda türkiyeye para yollayan biyer lazım. lütfen görüşlerinizi bildirin...

firar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
gösterim başı ödeme yapan linkbuddies !
1997'dan beri var bu şirket ama 50$ birikince ancak ödeme yapıyor, ödeme şekilleri paypal.. (check?)..
1000 krediye 9¢ ödüyorlar, 1000 kredi = 2000 gösterim.
Foum/Toplist gibi çok sayfa gösterimi olan siteler için tavsiye edilir, kişisel sitelere kesinlikle tavsiye etmiyorum.

Tüyo:
www.yourdomain.com/reklamlar.htm gibi bir sayfa oluşturun, gösterim bazında ödeme yapan şirketlerin kodlarını ekleyin örneğin linkbuddies ve ardından
126hits.de ve 126hits.de gibi 3-4 yada daha fazla otosörf proramına üye olun ve günde beleşten 2000-5000 arası tekil kazanın!
ve ayretten www.yourSeconddomain.com/reklamlar.htm gibi bir sayfa daha yaratın ve orayada linkbuddies ekleyin ve bu ikinci sitenizide 126hits.com hesabınızda açtırın ve orayada 2000-5000 tekil gelsin (dikkat aynı kod kullanmayın, linkbuddiesdeki zone ayarlarından yeni kod yaratın ) böylece 1 ziyaretçiden 2 tekil kazançınız oluyor ve bu işi iyi yaparsanız neden günde 'beleşten' tıklamasız temiz (akar yok kokar yok ) 1$ olmasın?

Ayrıca tamamen legaldır bu taktik (copyright by wasGer ona göre ), sizlere özel paylaştım hadi bol kazançlar.

linkbuddies referal linkime tıklamak istemeyenler firefoxlarını açıp h t tp://w ww.link buddies.co m yazabilirler. teşekkürler.

bununla başlıyabilirsin sanırım.... nasıl yapıcağın konusunda bi bilgin yoksa bana pm at a uz yardım edebilirim..

trextra

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Genelde 3 alternatifin var. ADsense, ADbrite, Sedo.

Ben adsense öneririm. Site içeriğinle orantılı olarak birşeyler kazanabilirsin ama 100 hitle biraz zor işin. :rolleyes:

G

galatasaraylilar

Misafir
trextra bende adsense düşündüm ama benim sitemi önceden adsenseye kaydetmişler. benim başka hesabım var adsensede. ordan reklam koy dediler. ama nasıl yapçağımı bilmiyorum. biraz bilgi verirmisin :)

Alonson

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
adsense hesabındaki kodları istediğin sitene koyabilirsin siten kurallara aykırı değilse herhangi bi sorun olmaz

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5