İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Ne Yapmalıyım

ebubekiragbaba

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arkadaşlar bu sektörde yeniyim ne nedir tam olarak bilmiyorum açıkcası ve aklımda bolca soru var bunları size danışmak istedim.
öğrenci olduğum içinde bütçe sıkıntılı herkes gibi.

http://antikkafa.com/ adlı sitemde kültür sanat üzerine yoğunlaştım öncelikli amacım para değil bunu söyliyeyim.

Sitemin teması üzerine epey düşündüm kafa patlattım açıkcası tema hakkındaki öneri ve görüşlerinizi bekliyorum öncelikle.Temayı değişmelimiyim yoksa ufak değişiklikler yeterlimidir ?

ikinci olarak google + , facebook beğeni , twitter , tumblr üzerinde yoğunlaştım sosyal medyada.İnstagramla uğraşmaya pek zamanım kalmadı açıkcaası.

sizce sosyal medya ticareti ile beğeni takipçi satın alamalımıyım yada

sosyal medya ticareti yerine tanıtım yazısı ve linkmi satın almalıyım ?

seo puanım 77 görünüyor bunun ne kadar önemi var ? üstüne gitmem gerekli mi ?

PR değerini 2-3 ayda 4-5 yapan arkadaşlar görüyorum nedir bunun hikmeti ?

anlıyacağınız kafam epey karışık.

onur7060

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
Öncelikle merhabalar, ileriye yönelik projelerinizde ki tasarımlarınızda çok keskin renklerden kaçının. Özgün ve doyurucu yazın ve bekleyin. SEO konusunda kriterlere uyduğunuz taktirde 2-3 ay sonrasında verimi almaya başlayacaksınızdır.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi