İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

ne yapmalıyım

yakese

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arkadaşlar buradan bir üyeye tuncaysanli.net diye bi domain sattım domain mynette regli olduğu için domainin yeni ödemesi geldiğinde arkadaş sen öde ben sana yollayayım dedi ve üzerinden 1 yıl gecdi ne ödeme var ne cevap ben şimdi domaini geri üstüme alayımmı almayayımmı?

Holokost

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
iletisime gecmeyi dene bi sure daha baktın ulasamıyosun adama cek domaını ustune o senı bulur :)

yakese

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
1 yıldır iletişime geciyorum mart ayında domainin süresi bile bitecek :)

Zagor

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Siz bir yıldır uzatığınız halde halen oralı olmamışsa, yeni yıl ödemesine yaparsınız domaini üzerinize alırsınız. Halen domain için istekliyse yeni bir fiyat belirler anlaşırsınız. Gününde ödeme yapmaz, geçirtirseniz ve sonra pişmanlıkla geri alınmak istenirse sanırım en az bir 60$ size masraf açacaktır.

yakese

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Siz bir yıldır uzatığınız halde halen oralı olmamışsa, yeni yıl ödemesine yaparsınız domaini üzerinize alırsınız. Halen domain için istekliyse yeni bir fiyat belirler anlaşırsınız. Gününde ödeme yapmaz, geçirtirseniz ve sonra pişmanlıkla geri alınmak istenirse sanırım en az bir 60$ size masraf açacaktır.

teşekkür ederim düşünceniz için öyle yapalım bari

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5