İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Ne yapmalıyım

yozgatlı

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arkadaşlar bugun başıma garip bir olay geldi iyimi kötümü bilmiyorum

bugun 6/12/2004 1:37 elime geçen mail yaklaşıl 10,000 bin belki daha fazla mail adresi postalanmış ben nedenini anlamadım sizin de başınıza böyle bir olay geldimi şimdi ne yapmam lazım :confused:

HitcH

0
İyinet Üyesi
Reaction score
6
içeriklerine göre degisir. Bence hepsi bir uzantidan geliyorsa komple engelle gitsin. Baktin olmadi mail adresini degistir. :) Benim basimada bir scripti denerken geldi ayni olay. Gmail kullandigim icin bloke ettim. Mailleride hotmaildeki baska bir mailime yonlendirdim. Baktim bu sefer delivery mailbox full mesajlari gelmeye basladi :) Yani hotmail doldu 2 dakikada.. Sonrasinda ise domainin hosting hesabını suspend ettim (askiya aldim). Sonra durdu. Hesabi actim yine gelmeye basladi. Bu sefer klasorun ismini degistirdim.
Sonra dusundum tasindim. Bu script benim bir işime yaramaz dedim komple sildim..

yozgatlı

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
sanırım olayı yanlış anlatmışım bana gelen mailler klasör içerisinde text dosyasının içerisine yazılmış 10 bin civarı mail adresi var.

M

malatyasporlu

Misafir
banada böyle bişey gelmişti bi firma mail adresimi istedi adamlar günde 20 30 kere spam gönderiyorlar engelleyemiyorsun değişik değişik adreslerden yollamışlar hıncal uluçun mail adresine yönlendirip kurtuldum :) :) :)

muratozcirpici

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ya arkadaşın başına gelen olay farklı. txt dosyası içerisinde gelen 10 bin tane mail adresinden bahsediyor...

bence bir işine yaramaz. sadece spam yapmak istersen işine yarayabilir o da tavsiye edilmez...

H

hitmp3tr_com

Misafir
adamlar sana maillist yollamış.

kullanırsan işine yarar ama spam atmak için program lazım tabiki

Z

zeynelkoc

Misafir
bence spam işleriyle hiç uğraşma türkiyede de olduğu gibi dünyanın birçok yerinde yasal sorunlarla karşılaşabilirsin

drstranger

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
türkiyede yasal boslukla karsılasır mısın bilemem, ancak spam yapan birinin istemeden tum maillisti sana gelmis,,,,,:p
*txt olsada inanma belki de virusludur...

tuhaf tuhaf trojan+virusler piyasada belki de yeni bir kandırmaca !!!

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5