İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

NE YAPMAM GEREKİYOR

R

reisabi

Misafir
arkadaslar ben cpanelden database username
bide user pass olusturuyorm configi editliyip gönderiyorm ama olmuyor birisine sordum databese yi okutmam lazım nasıl yapmalıyım arkadaslar ?

Unutmam

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
add user to db gibi bişey olması lazım ona tıklayacaksın. db oluştudugun yerin hemen altında.

KaRaKTeR

0
İyinet Üyesi
Reaction score
36
configde localhost yerine ip adreside isteyebilir bazı scriptlerde birde ip adresini yazarak dene

[KaDeSign]

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Kod:
Parse error: parse error, unexpected T_STRING, expecting ')' in /home/tomandjerry/public_html/frm/include/dblayer/mysql.php on line 41

bende de böle bir hata çıktı! nedir bu? ne demek? bi el atın!!

BiLHost

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
/home/tomandjerry/public_html/frm/include/dblayer/mysql.php

Bu dosyanın 41. satırında bir adet ) eksik.Ondan hata veriyor.

Uzak444

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
dbname ile dbu nameyi birleştirdinmi acaba çalışabilmeleri için ?

Arkadash

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arkadaslar ben cpanelden database username
bide user pass olusturuyorm configi editliyip gönderiyorm ama olmuyor birisine sordum databese yi okutmam lazım nasıl yapmalıyım arkadaslar ?

Nuke tarzı birşeyler kuruyorsanız sql dosyasını okutmanız gerekir sanırım onu kastetmiş. Onu phpmyadminden yada bigdump tarzi proğram ile okutabilirsiniz.

L

LifeNIC~

Misafir
tomandjerry
gerçek username'in bu olduğuna emin misiniz? Belkide hesabı sıfırlayıp daha kısa 1 username ile deneyin, çalışacaktır..
Çünkü bildiğim kadarı ile cPanel max 7 karakter'e izin veriyor. Emin değilim çünkü ben sadece satıcıyım :p

ve 41. satırı kontrol edin :)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5