İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Ne yapmam lazım bi bakarmısınız

E

emrearslan87

Misafir
rapor ansayfasında
Ödemeleriniz şu anda bekletilmektedir. Ödemelerinizin bekletilmemesi için bir eylemde bulunmanız gerekiyor. Ayrıntılar için buraya tıklayınız. yazmakta tıklıyorum

tıklıyorum pi no girmem gerektiğini söylüyorlar ben pi nomu falan bilmiyorum yenisiini gönderin dedim şimdi ayın 15 ine bişey kalmadı bu pin no nasıl gelicek mail adresine mi geldikten sonra buraya mı giricem o pin adresini eğer öleyse kısacası benbu ödememi bu ödeme tarihinde alabilecek miyim ? tşkrler

calisko

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Pin kodu adsensedeki posta adresine gelecek( mail değil yanlış anlama PTT). Ama gelmesi uzun zaman alıyor sabırlı olacaksın bekleyeceksin. Kimine 1 ayda geliyor kimine aylar gecmesine rağmen gelmiyor. Sabırla bekle ;)

E

emrearslan87

Misafir
ee o zaman ben bu pin kodu gelmeden ödeme alamıyacam yani bu ay yalan mı oldu :D

Duman

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Pin kodu gelmeden ödeme alman mumkun değil 3 ay oldu hala bekliyorum pin Kodunu:)

E

echo

Misafir
ya bişe sorcem ben posta kodunu bilmiodum 00000 yazmıştım sorun cıkartırmı bide işimde ü harfi var napıcam yardımcı olun yıaaa :(

L

Limitsiz.Net

Misafir
Posta kodunu filan doğru sekilde ve adresi tam olarak vermeni tavsiye ederim bana ilk hesabımın pin kodu 4 ay sonra geldi ama sonra baska bir hesap aldım oda 2 ay sonra geldi yani bekliyeceksin ım.

ruen

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
eet 50 $ a ulaşınca geliyor
googleda gerekli bilgiler var. 2-4 hafta arasında , mesafenize göre daha uzunda sürebilir diyor.

Cagatay

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bana 25 gün sonra geldi ve 50 $ dan sonra siteye okadar icerik bölüm eklemistim reklam türü ise sayfa icerigine göre text reklam türüdür 50 $ oldu pin kodunu girene kadar 70 $ oldu pin kodu girdikten 1 hafta sonra yani bugun 108$ oldu eft hesabını ekledim simdi ise eft hesabı dogrulamayı bekliyorum. eft hesabı dogruladıkdan sonra hesaba kac gün icerisinde gecere aceba para bilgisi olan varmı?

senolcan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bana 25 gün sonra geldi ve 50 $ dan sonra siteye okadar icerik bölüm eklemistim reklam türü ise sayfa icerigine göre text reklam türüdür 50 $ oldu pin kodunu girene kadar 70 $ oldu pin kodu girdikten 1 hafta sonra yani bugun 108$ oldu eft hesabını ekledim simdi ise eft hesabı dogrulamayı bekliyorum. eft hesabı dogruladıkdan sonra hesaba kac gün icerisinde gecere aceba para bilgisi olan varmı?
ödemeler her ayın 25-26'sı gibi oluyor.
geçen ayın ödemesini bu ayın 25-26'sı gibi alabileceksin...

Senol

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
1
iki aydır ust uste ayın 24 de odeme alıyorum eft ile birgun bile surmuyor yani

Cagatay

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ben simdi bugun 100 $ gecti ödemeyi gelecek aymi alacam yoksa bu ay alabilirmiyim eft ile?

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5