İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Ne Yapmam Lazım

BrUnO

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşlar böyle bir mail geldi google'dan. Ben şimdi ne yapayım sizce? Ordan kaldıramam, forumdaki ilgili bölümü de kaldıramam, önerisi olan varmı ?

Merhaba,

Hesabınızı gözden geçirirken, şu an Google reklamlarını program kurallarımıza uyum sağlamayan bir şekilde gösterdiğinizi tespit ettik. Örneğin, http://www.siteadresi.com/forum/(N-keylogger-v13)(anti-viruse-yakalanmaz)-t-1914.html sayfasında AdSense program kurallarını ihlal ettiğinizi görebildik.

Program kurallarımızda ifade ettiğimiz gibi, AdSense yayıncıların Google reklamlarını heking veya cracking ile alakalı sayfalara yerleştirmelerine müsaade edilmemektedir. Örneğin, reklam gösteren sayfalar kanun dışı program, sunucu veya web sitelerine girmeyi veya değiştirmeyi sağlayan yönergelerde veya donanımda bulunamaz.

Gereken değişiklikleri lütfen gelecek 72 saat içinde yapın. Aynı zamanda bir kez daha program kurallarımızı (https://www.google.com/adsense/policies) gözden geçirip tüm sayfalarınızın kurallarımıza uyum sağladığından emin olmanızı tavsiye ederiz.

Sayfanızı güncellediğiniz an değişiklikleri otomatikman tespit edeceğiz, ve reklam yayını etkilenmeyecektir. Değişiklikleri üç gün içinde yapmamaya karar verirseniz, hesabınız etkin kalacaktır, fakat sayfanızda gelecek için reklam yayınlayamayacaksınızdır. Gelecekte yeniden ihlaller tespit edersek hesabınızı durdurabileceğimizi bildirmek isteriz.

İşbirliğiniz için teşekkür ederiz.

Saygılar,

Google AdSense Ekibi

BrUnO

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Abicim site benim değli, ZdeArBaN vardı bu forumda, onun site, ben barındırıyorum, bilen bilir onu, bana emanet etti ;)

O forumda da bakarsan mod bile olmadığımı sıradan bir üye olduğumu görürsün ;)

selim61

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
11
zaten şakadan dedik ne bağrıyon :p
ya forumdan adsense yi kaldır yada forumu temizle diyor adsense.Bunlardan birini yaptıgın zaman mail gönder gerçi onlar bakacaz demişse bakarlar 3 gün sonra.

BrUnO

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ne baarması abi :)

Peki bir soru daha, adsense yerine kullanabileceğim başka bu tip program ne önerebiliriniz ??? Mümkünse adsense kadar tercihen daha fazla kazandırsın :D

Metin77

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Turkiye Google ne guzel uyari yapiyor, Hollanda Google hic uyari yapmadan hesabini iptal ediyor. Gene ne varsa bizimkilerde var. Bu merhamet avrupalilarda yok :)

Bu arada 100. mesajida boylece eklemis olalim. nice 100 mesajlara.

selim61

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
11
Kazanma şekline bağlı?
Temiz kazanıyorsan adsense den başkası yalan :D
Alternatif argonik,ringofon,...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5