İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

ne zaman onaylanır ne kadar zamanda gelir?

M

murfy

Misafir
arkadaşlar ben şimdi 4 aydır biriktiriyorum parayı bu ay yani 15 ağustosdan önce ödemeyi aktifleştirdim.ayın 15inde gönderiliyor falan diyor.express teslimatı seçtim. ne kadar günde gelir orda 1 hafta falan diyor ama ?.. sanırım dhl.com.tr den bakmamız için bi kod geliyormuş oda gelmedi bana.bilgi verirseniz sevinirim..

birde gönderilecek çekin miktarı bu 15 ağustosa kadar ne kadar birikmişse o kadarmı gelir yoksa temmuz ayıda dahil o ayın sonuna kadar birikmiş paramı gelir.. ayrıntılı bilgi verirseniz sevinirim kolay gelsin..

dizayn1st

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ayın 22-23 unde onaylanır 26 sında falan gönderilir çek.o kod u çek yollandıktan sonra DHL yi arayarak öğrenebilirsin ismini adresini verip alıyosun, çek eline ortalama 4 günde ulaşır (geçen ay ne çile çektik, inş. bu ay olmaz )

radres

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
15 Ağustos'a kadar biriken para gelmez. Temmuz 31'den önce ne kadar kazandıysan gelir.

Kargoda gelirken sorun çıktığı için Google taşıma ücretini iade etmiş galiba. Google'u daha da sevmeye başladım :)

dizayn1st

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
hehe iyi oldu ya ozaman bu 100$ olmuyacaktı bu ay zaten heralde 24$ ile 100$ olur :)

M

murfy

Misafir
radres' Alıntı:
15 Ağustos'a kadar biriken para gelmez. Temmuz 31'den önce ne kadar kazandıysan gelir.

Kargoda gelirken sorun çıktığı için Google taşıma ücretini iade etmiş galiba. Google'u daha da sevmeye başladım :)

ya çok sağolun arkadaşlarda.. ciddimisin temmuz 31 den öncesi olduğuna kötü olur valla.. bu konuda eminmisin arkadaşım kesinmi yani böyle bişey..?

S

Skeleton

Misafir
google ödemeleri ay ay hesaplıyor ve daha ağustos ayı bitmediği için ağustos ayı için alacağın para hala hesaplanmakta. google da daha bitmemiş bir ayın parasını göndermediği için en son tamamladığın aya kadar olan paraların toplamını gönderir, yani arkadaşların da dediği gibi 31 temmuza kadar birikmiş ne varsa onlar bu ay onaylanır express seçtiyesen eylül ayının ilk günlerinde çek elinde olur.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5