İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Neden Böyle

N

NRT

Misafir
Merhaba Arkadaşlar,
Sitemin daha önce google da indexsi 74 sayfa idi.
Sonra 1 günde index sayısı 10 bine yakına cıktı 1 gün sonra ise geri 74 sayfaya düştü sizce neden böyle oldu?

1 günde bu kadar degişiklik olabilirmi? Sitemde seo yapılmış durumda. Sitemap da var.

Çok Garip geliyor ve kafam karışıyor. Link degişimide yaptım.

BackLinks 383

Bu site için böyle siz ne yapmalıyım?

bAdlove

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
google verileri tek kanaldan almıyor. Dolayısıyla birgün 74 sayfan görünür diğer gün 10000 sayfan indexli görünür.
ZAmanla google tüm kanaldan aldığı verileri eşitler, böylece indexlenen sayfaların sabit kalır.

N

NRT

Misafir
Hangi kanalda ne kadar indexim var görebilecegim site biliyormusunuz?

Phantasm

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bu site backlink gösteriyor zaten.
indeksli sayfa sayını öğrenmen mümkün değil. 12 saatlik dilimde bölgesel ayarlara göre değişim göçsterir.
gündüzleri ile geceleri sıralamalar değişir. buna dolaylı olarak sitenin toplam indeksli sayfa sayısı da değişir.
yapabileceğin bir şey yok.

N

NRT

Misafir
1 günde hit sayısı 3 katına cıktı ve 2 gün sonra eski hite geri döndü. (Diger sayfalar indexlendigi zaman)

74 sayfada kaldı normalde 9-10 bin sayfa olması lazım. google daki indexli sayfa sayım.

sempaty

1
İyinet Üyesi
Reaction score
19
son günlerdeki google dengesizliği işte. düzelir. yani umuyorum :)

bi de ne yazık ki beklemekten başka çaren yok. sitede fazla oynama yapma. içerik eklemeye devam et yine.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5