İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Neden gerçekten ödeme yapan siteleri vermiyorlar

mhe001

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
merhabalar foruma bu gün katıldım ben 2005 ten bu yana bir çok deneme yanılma yoluyla para kazanmaya çalışmış biriyim bir çok forumu inceleyip binlerce siteye üye oldum bu güne kadar kazandığım parayı toparsanız 500 dolar yoktur o kadar çok boş vaatte bulunan arkadaşlarımız varki artık anlamıyorum amaçları ya kendi satış ortaklığından para kazanmak için kitaplar falan satıyorlar, yada bloglarına sitelerine tekil ziyaretçi çoğaltmak için uğraşıyorlar. Hiç kimse ya bunu okuyanların bir kısmı deneme yapar boşuna adamlara uğraştırmayalım demiyor bana göre para kazanmak için ptc de sağlam siteler, ankette sağlam siteler, olursa kazanırsınız binlerce site var üye olmakla bitiremezsiniz kitap bile satın aldım 273 firma adresi vardı bir mail açıp hepsine üye oldum 2011 de inanın sadece 10 tane anket gelmiştir çoğu sitede sadece profil anketlerini doldur duk öyle kaldı en güzel kazanma sistemi adsense onun içinde ziyaretçiniz ve tıklamalarınızın güzel olması lazım değilmi...

birde geçenlerde umys olarak bilinen sitede gerçekten ödeme yapıyorlar. bu sitede refsiz üye olamıyorsunuz zaten link verecem arkadaşlar inceleyin yaparım diyen arkadaşlar iyice düşünmenizi tavsiye ederim kararınızı verdikten sonra inanılmaz paralar kazanabilirsiniz..

incelemek için tıklayın

http://www.umys.org/?ref=mhe001

hem üye olabilmeniz için link hem inceleyebilirsiniz zaten videoyu izlemeden üye olamazsınız....

3-haziran-2013-senay-yuksel.png

6-mayis-2013-turgut-dumluca.png

7-mart-2013-omer-faruk-dudukcu.png

Ödemeyi yapıyorlar çok şükür ama iş çalışana gelir sağlıyor

kuzgun

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
254
direk link bırakabilirsiniz çünkü;
"Davetiyeniz algılanamadı! Umys.org - Ulusal Mâli Yardımlaşma Sistemine sadece onun üyelerinden birinin davetiyle katılabilirsiniz. Sistemin size rastgele bir referans üye seçmesini istiyorsanız lütfen yandaki kutucuğu işaretleyiniz. "

mustix68

0
İyinet Üyesi
Reaction score
14
videoyu yarıya kadar izledim hiç sarmadı :) adsense dışında hepsi yalan
Çocukken pct sitelerine bakardım uzun bi süre interentten uzak kaldım sonrasıda adsense. bundan sonradan adsenseden başkası yalan sapır saçma seyleri acıp duruolar5

android3

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
refinden üye oldum. merak ettiğim üye olduktan sonra refimizden kimse kayıt olmazsa ne olacak? :)

mhe001

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşlar üye olmak basit bir iş önemli olan o işi yapabilmekte yapamayacaksak o işe bulaşmamamız lazım ben size tekrar söylüyorum, iyice düşünerek hareket edin yapabiliyorsanız girin işe...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5