İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Neden Güven Problemi ? Türk Web Piyasası

mgora

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Alt Başlık : Genelde Türk web piyasası ve Güven Problemi
Özelde mstyldz ve yapmadığı ödeme

Hepiniz farkındasınızdır türk web piyasasında bir güvensizlik problemi var , hosting deseniz ayrı bir olay - alışverişler deseniz farklı değil.
Hem çok para kazandığını söyleyen insanlar hem üç kuruşa üçkağıt yapan tipler.
Yurtdışında mesela geçenlerde bir ispanyola adwords hesabı yolladım dener ödersin diye adam mesaj yollamış akşam deneme şansım yok.O nedenle ödemeni yolluyorum diye.
Burada ise mesela mstyldz nickli arkadaşa ödeme gelmeden bir hesap verme gafletinde bulunduk , 10 gündür uğraşıyoruz miktar komik ama insanların şereflerinin bu kadar düşük olması daha acı.
Araştırıyorum arkadaştan parasını alamayan başkaları da var , ama eleman hala forumda.
Bu adama şerefsiz veya dolandırıcı diyemiyoruz .
İlla ne yapacağız bizde onun seviyesine ineceğiz.
Garip bir problem ve bu çürük yumurtalar sorunsuz adamlarında başını ağrıtıyor boşuna.
İşin kötüsü bu normal karşılanıyor zorda kalmasın diye hesap verdim diyorum , bana ya yapılır mı o diyorlar.Garip bir düzen.

C

ciyomiyo

Misafir
sadece web piyasında değil dostum herkonuda böyle bu herkes birbirine kazık atabilsem diye bakıyo Allah sonumuzu hayır etsin

hakimi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ciyomiyo çok haklı her yer aynı şekilde. Geçenlerde birinden bir script ve oyunlar aldım,oyunların içinden 180 civarı oyun veri tabanında var ama kendileri ve resimleri yok. Google amcamız da yeni kurduğum bu sitedeki bu eksikleri buluyor (google web master tools- Site yönetici araçları) ve direk sand box a yolluyor siteyi. Sicripti aldığım kişiye durumu anlatıp açıklama bekliyorum diye yazdığımda(en azından bana haber verebilirdi bu eksikler konusunda). Bana "beni suçluyorsun senin için bir şey yapmam gibi bir cvp aldım) Ben ondan bir şey yapmasını da istememiştim (zaten oyunları DB den silmiştim). Durum için en azından özür dileyebilirdi.

Teqin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
sadece web piyasında değil dostum herkonuda böyle bu herkes birbirine kazık atabilsem diye bakıyo Allah sonumuzu hayır etsin

kesinlikle dogru 3 4 capulcu yuzunden . dogru durust calısan insanlarada guvenmiyorlar artık.
bkz : tr parked.com dan ipleri yasaklandı. ve bi suru sey. sadece 3 5 capulcu yuzunden.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5