İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Neden Hep Ayni Sayi indexleme

S

Semih

Misafir
toplamda 41 sayfam indexlendi diyorsun heralde yada ben oyle anlamak istiyorum :)

index sayın artık sadece bir şeyin yardımını bekliyecek oda GOOGLEBOT. index sayını arttımak için sitemap yapabilirsin, buraya tüm linklerini koyabilirsin, yani goolebot sitene geldiginde buradan senin tüm linklerini bularak daha rahat indexleme yapabilir. bunu bi dene istersen. Ve siten yeni bir anda herşeyi indexlemesini bekleme, siten tam bitsin zaten yavas yavas artış olacaktır.

drstranger

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
google botu anlamak zor, tum motorlar her geldiginde mutlaka pek cok sayfayı indexleyip giderken bizim google amca hergun glmesine ragmen canı istediginde indexliyo, ve 1 er 1 er :)

Komikdunya.com

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
NE mutlu Bana

bugün baktım indexlenme sayısı 73 olmuş demekki beklemek gerekiyor.

cahveci

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
+168 :) baya işe yaramıs ama benimkileri google indexlemiyor :) hala yahooda gün gecmeden koyuyor google bi siliyor bi ekliyor bi gün 345 bi gün 101 bugun 99 :)

h4x0r

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
1 haftada 18.000 indexli sayfa

benimkide fazla fazla indexleniyo :)

Permission

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
valla bir sitedem de topu topu 48 sayfası var onalrında hepsini indexlemiş. pr beklicez arık hit için :p

DarK

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
donanimmerkezi.com' Alıntı:
google da site:siteadi.com yazıp arama yapıyoruz :)

eyvallak :rolleyes:

215 indexli sayfa benim forumda, 2 ayda... bu robots.txt dosyasının indexleme olayında faydası varmıdır ben öle duyudumda.. ben direk yetki verdim

PHP:
User-agent: * 
allow: /

crawler

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
xml ise yariyormu yaramiyormu gorecegiz , linkerde 1200 link yani 1200 alt sayfa olusturulmus durumda , dün sitemap yaptim. Bakalim ne faydasi olucak.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5