İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Neden Hosting Arıyorlar.

Orlando Jack

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Benim anlamadıoğım bir konu sanırım bilgi eksikliginden olacak.Şimdi forumlarda insanlar blogları için hosting arıyorum diye konu acıyorlar. Zaten kaliteli hosting firmaları( hostgator vb) belli nedne ordan almıyorlarda konu acıyorlar ben bunu anllayamadım.
?

HatasizCool

0
İyinet Üyesi
Reaction score
14
Nedenleri şu olabilir,

1. Post Kasma
2. Diğer Firmalarla İş Yapmaları
3. Daha Ucuz Olmaları

Vs.vs. çok neden cıkartılabilir. :)

mertozgun

0
İyinet Üyesi
Reaction score
12
Ucuz almak istemeleri, sponsor arıyor oldukları, yerli firmaların iş yapmalarını istemeleri gibi gibi gibi.

ata350

0
İyinet Üyesi
Reaction score
35
18 yaşından küçük biri için yabancı firmadan host almak zordur.Bu yüzden türk firmalar kalıyor geriye.Türk firmalarında bir kısmı dolandırıcı olduğu için ; öğrenci harçlığının boşa gitmemesi için en ucuz ve en iyisini arama gayreti.

Angelica

0
İyinet Üyesi
Reaction score
14
Benim anlamadıoğım bir konu sanırım bilgi eksikliginden olacak.Şimdi forumlarda insanlar blogları için hosting arıyorum diye konu acıyorlar. Zaten kaliteli hosting firmaları( hostgator vb) belli nedne ordan almıyorlarda konu acıyorlar ben bunu anllayamadım.
?

- Az parası vardır; kalitesiz de olsa ucuz bir şey arıyordur.
- Rekabet ortamı oluşturup, en ucuza hizmet verecek kişiyi bulmaya çalışıyordur.
- Piyasayı bilmiyordur.
- Benden önce cevap yazanların söylediklerinden biri.

O

Orion

Misafir
kaliteli hosting firması bilen varsa söylesin. tr lokasyon, %99,999 uptime, hızlı açılan sayfalar. ihtiyaca göre paket oluşturabilme... bilen varsa söylesin.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5