İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Neden iyinet e üye olamıyorlar

T

TrueReAL

Misafir
arkadaşlar bu foruma üye olmak istiyor ma üyelik işlemi sırasında

Üye Olurken Hata Oluştu:
The administrator has banned your email address. To contact the administrator click here

diye bir mesajla karşılaşıyorlar.Mesajda bu mail adresi banlanmıştır diyor.
arkadaşlar onlarca mail adresi deniyor ve ne olursa olsun hepsindede banlanmıştır diyor. Arkadaşlar iyinet e defalarca mail atmasına karşın onlara karşılık verilmiyor. Buradan iyinet admin e soruyorum
3 haftadır hiç kimse iyinet e Neden üye olamıyor????

T

TrueReAL

Misafir
Ya süper zekisin :p Bizde biliyoruzda tek bir mailde degil hepsinde aynı şey veriyomuş bir dene istersen

elmasgunes

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Sanırım bedava email dağıtılan yerlerden alınan emailler geçerli değildi. admin bu konuda daha iyi bilgi verebilir.

elmasgunes

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Üyelikler admin tarafından onaylandıktan sonra aktif oluyor. Yani cevap yazmak ve konu açmak için admin onayını beklemelisiniz.

B

bavul.net

Misafir
ücretsiz mai veren yerlerdeki maiileri kabul etmiyorlar.bende üyeliğimin onaylanması için bikaç gün beklemiştim.sadece seyirci gibi izliyordum :D

wasGer

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
TrueReAL' Alıntı:
Olmadı Bu seferde cevaba yazmaya yetkisi yok
eee söyle arkadaşına 'yes' 'ok' 'next' tıklama-sendromundan uzak dursun çünkü net bi şekilde yazıyor neden mesaj yazamadığını. adım adım okursa elbette kendiside anlar üyeliği etkinleştirilmediğini.
bedava email konusuna gelince daha önce fikrimi açıklamıştım, iyinet boş laf yapmadı ve bedava email servislerinin adreslerini kabul etmiyor çok doğru karar. böylece takip edebildiğim kadarıyla bir kaç örgüt elemanlarına karşı başarılı bir operasyon olmuş gibi gözüküyor çünkü forumda negatif kıvılcımlar eksildi. :cool:

K

Kaplanizma

Misafir
wasger abisi bırak şu sık aralıklarla amerikan film seyretmeyi sana dokunuyor :D

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5