İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Neden kadın webmaster yok?

Mehmet

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
kodumu bayan webmasterlar var (ekieki)

- merhaba..
- merhaba? buyrun beyfendi..
- ben ilanınız için geldim..
- hangi ilanımız..
- aha şu camdaki...
- evet, anladım, ama orda bayan eleman aradığımız gayet net yazıyor... okumadınız mı?
- ee okudum tabiki.. ben valla bir kodumu yumruğu, anında bayarım adamı... benden iyi bayan eleman mı bulcanız...
- ehehe... biz sizi arayalım, numaranızı bırakında.. eheha..
- peki.. fazla bekletmeyin ama..
- tabi tabi..

http://sozluk.sourtimes.org/show.asp?id=3539952

NeFuSa

0
İyinet Üyesi
Reaction score
15
Bayanlar. erkeklere nazaran daha sosyallerdir.
Bilgisayar başında fazla harcayacak vakitlerinin olmadığını düşünüyorum.
Bilgisayarda vakit geçireceklerse tercihleri genelde; MSN, diyetler ve yemek tarifleri, biraz belki magazin vs...
İstisna olanların da bir çoğunun aslî mesleklerinin webmasterlıkla paralel olmasından kaynaklanıyordur.

mathiaxbars

0
İyinet Üyesi
Reaction score
122
Kısaca kadınlar erkekleri daha kolay bulur ben hariç erkekler kadınları daha zor bulur konu bu :D

Ayrıca artık bu konudan sonra olmazlar zaten diye düşünüyorum:D Zaten sadece bir güzel kız vardı msn bile vermedi:(

KaRaDaYı

0
Yasakli Uye
Reaction score
0
Okulda Bilgisayar Dersinde Karşılaştım.Web le Fazla İlgileri Yok.Onların Dostu Google.Arama Örnekleri:Erkek,Erkek Resimleri,Yakışıklı Erkekler,Oyun,Barbie Oyunları. Örnekleri Bizzat Gözler Gördüm :D

PieRLuGi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
heyttttttt
konuyu kaçırmışım ya
hani nerde bayan webmaster :) elimden gelen bütün paylaşımları yapmaya hazır bir şekilde beklemedeyim.
:D

peep

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
87
acaba msn ini neden vermedi :D:D:D

BIRBEY

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bayan Webmaster var. Var olmasına var da sitedeki üsluplardan pek memnun değiller galiba? :) Özellikle tartışma konularında sinirlerimize hakim olamayıp kahvehanedeki arkadaşlarımızla konuşur gibi yazıştığımız için(!) rahatsız oluyorlardır belki de, kimbilir.. Erkeklerin baskın olduğu bir ortama bayanların bir çoğu girmeye çekinirler.

Bu arada bayanların tasarım ufku daha geniştir. ;)

gf8

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
2
Acaba internet aleminde neden kadın webmaster yok? Var ama büyük şirketlerin elemanları vs. Tamam illaki vardır ama webmasterların (veya kendini webmaster sananların) %99'u erkek. Acaba neden böyle? Sizin bu konudaki düşünceniz nedir?

nerden biliyorsun olmadiğini :D
Müşterilerimin 10/3 ü bayan ve yaptiği siteleri görseniz dudaklarınız uçuklar :D
çok güzel tasarım eden bayanlar var ama rahatsız edilmemek için kendilerini forumlarda bayan değil erkek olarak tanıtırlar mesela bu forumda tanıdığım 1 bayan webmaster var :D

h2o

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Son mesajı görünce bir an duraksadım. Olması gereken öyle gibi. Gelmese miydim acaba? :)

webkare

1
İyinet Üyesi
Reaction score
20
10 aylık konuyu hortlatmışınız :D

Edit : Kız arkadaşımda anlıyo bu işlerden ve inanın süper fikirler veriyo :D

mathiaxbars

0
İyinet Üyesi
Reaction score
122
Yaratıcılık ve zevk onlarda had safhada olmassa şaşarım ... Hele yurt dışında blog furyası aldı başını gidiyor kızlarda iyide paralar kaznıyorlar , bizdede gelişir zamanla :D

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi