İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Neden kadın webmaster yok?

mathiaxbars

0
İyinet Üyesi
Reaction score
122
Sen bu mesajıma rep vermişsin, birde KSKdasın (İzmir'in en güzel kızları KSKda), PCden başını kaldır, şöyle bir iskeleye doğru yürü, için açılsın.
Bu mesaj işte

İnsan aç gözlü olmaya görsün işte cennette bile isteyecek bişey bulaibliyor:D Ama yok yaa bizim webmaster kızlarda güzel msnini aldımmı zaten izmirli olduğu anlaşılcak:D

Gamend

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Sandığınızdan daha az bayan var bu piyasada. Bazıları "ben bayanım" diyerek prim yapmaya çalışıyor. Mesela böyle bir şey var ülkemizde, bayanlar, özellikle güzel olduğu düşünülen/hayal edilen bayanlar, işini daha kolay yaptırır. O yüzden de bayan kullanıcı adlarıyla gezinenler mutlaka mevcut.

Ha, ben de isterim bayan webmasterlar çoğalsın. Ama yok spam, yok erkeklerin çok yaptığı türden Türk internetini geriye götürecek iş yapacaklarsa, hiç gerek yok bayan webmastera. Ama gelip "bayan görüşü" ile tasarımlar yapıp, zengin içerikli bilgi siteleri açsalar, sonuna kadar destek olurum; elimden geldiğince.

(Son cümle biraz sakat oldu galiba. :))

bilgi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
171
Ha, ben de isterim bayan webmasterlar çoğalsın. Ama yok spam, yok erkeklerin çok yaptığı türden Türk internetini geriye götürecek iş yapacaklarsa, hiç gerek yok bayan webmastera. Ama gelip "bayan görüşü" ile tasarımlar yapıp, zengin içerikli bilgi siteleri açsalar, sonuna kadar destek olurum; elimden geldiğince.

(Son cümle biraz sakat oldu galiba. :))

Nasıl destek olacaksın bayan webmasterlara? Hem de sonuna kadar! Mathi'de elinden tutup, destek olacağı bayanı arayıp duruyor, mesajlarından anladığımız kadarıyla :)

peep

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
87
bariş son durum nedir ? :D

TuRKuaZz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
YellowMoon ve bilgi; karnımızı kaşıyarak gülmek serbest mi? :D
-----------------------------------------------------------

Bizim ekipte baya bir bayan yönetici var. Bir çoğunu yetiştiriyoruz. Eskileri kendi sitelerini kurdu. :rolleyes:

Mutlaka bir siteye bayan eli değmesi lazım. Çokta güzel fikirler üretiyorlar. ;)

T3chn0

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
bizim ofiste bayan webmaster var hatta birçok internet hizmetleri yapan şirketlerde var ama forumlara takılmıyorlar.

ArtiEksi

0
Yasakli Uye
Reaction score
2
evet üye olurken yazmış bende biliyorum ama o vermezsse sapıklığa giriyor:D

bende ordan almamıştım zaten kendi vermişti msn yi script yapcaktık kendine ama parası yok sanırım ne dersek takas yapalım diyor :D tamam takas yapalımda script e karşılık ne vericen diyorum script vericem dedi bende olmaz o zaman dedim :D

mathiaxbars

0
İyinet Üyesi
Reaction score
122
bende ordan almamıştım zaten kendi vermişti msn yi script yapcaktık kendine ama parası yok sanırım ne dersek takas yapalım diyor :D tamam takas yapalımda script e karşılık ne vericen diyorum script vericem dedi bende olmaz o zaman dedim :D

hahaha:D:D:D ne kötü centilmensin insan bi yardım ederdi. Gerçi script yazcak adama script teklif etmekde ayrı bir olay:D

cakirx

0
İyinet Üyesi
Reaction score
5
webmaster niye fazla yok bilmiyorum ama kendi gözlemlerime göre tasarım konusundaki beceride erkekler kadınlardan hep bir adım önde :)

wesc

1
İyinet Üyesi
Reaction score
12
Bence olsa bu işten parayı koparırdı. Bi kıvırırdı. özelden bize "Şiiit benim sitedeki adsense reklamlarına tıklar mısın? Eğer tıklarsan sana indirim yapıcam" derdi. Ve bunu herkese söylerdi. Bizde sazan gibi atlayıp kıza paraları kazandırırdık :D

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi